• BORUSAN OTO KIBRIS LAND ROVER YETKİLİ SATICISI VE YETKİLİ SERVİSİ
 • RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Rafine kapasitenin zirvesi

 • RANGE ROVER SPORT

  RANGE ROVER SPORT

  En çevik ve en dinamik Land Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Farklı ve kişisel, kompakt bir formda gerçek bir Land Rover

 • DISCOVERY SPORT

  DISCOVERY SPORT

  Maceracı, çok yönlü ve kompakt bir SUV

 • YENİ DISCOVERY

  YENİ DISCOVERY

  Fazlasıyla çok yönlü

 • YENİ RANGE ROVER VELAR

  YENİ RANGE ROVER VELAR

  Avangart Range Rover

KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Land Rover’ın Discovery model ailesinin en yeni üyesi Yeni Discovery Sport, Borusan Oto Kıbrıs'ta.


Borusan Oto, yeni premium kompakt SUV modeli Yeni Discovery Sport’un satışına başladı. Borusan Oto Kıbrıs'ta yerini alan Yeni Discovery Sport, ilk etapta 2.0 litre benzinli ve 9 ileri vitesli otomatik şanzıman kombinasyonuyla müşterilerin beğenisine sunuldu. Yaz sonundan itibaren 2.0 litre dizel motor seçeneğiyle de satın alınabilecek olan ve hali hazırda 3 ayrı zengin donanım paketiyle sunulan Yeni Discovery Sport, üstün 4 tekerlekten çekiş sistemi, teknolojik donanımları ve Euro NCAP’ten 5 yıldız alan güvenlik özellikleriyle ön plana çıkıyor.

SE, HSE ve HSE Luxury adı verilen 3 ayrı zengin donanım paketiyle tercih edilebilen Yeni Discovery Sport, aynı zamanda geniş isteğe bağlı donanım seçenekleriyle de kişiselleştirilebiliyor. Bununla birlikte tüm dış gövde rengi seçeneklerinde sunulan Black Tasarım Paketi’yle ise siyah renkli ızgara, çamurluk havalandırmaları, yan aynalar, siyah Discovery motor kapağı yazısı ile bagaj ambleminin yanı sıra 19 inç veya 20 inçlik parlak siyah alaşım jant seçenekleriyle satın alabilmesi imkanı da sunuluyor.

Yeni Discovery Sport. Hem Arazide Hem Yolda Usta.

Dünyanın en çok yönlü ve kapasiteli, premium kompakt SUV modeli olarak yollara çıkmaya başlayan Yeni Discovery Sport, yeni nesil Discovery model ailesinin ilk üyesi. Yeni Discovery Sport'un cesur ve yenilikçi tasarım yaklaşımı, yeni modelin güçlü teknik yapısıyla birleşerek dinamik bir profil ortaya koyarken, iç mekânın en üst düzeyde kullanımını sağlayarak 5+2 oturma düzenine imkan veriyor. Yeni Discovery Sport’un tamamen yeni çoklu bağlantılı arka aksı, sadece etkin sürüş dinamikleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda ikinci koltuk sırasının arkasında ferah ve esnek bir kabin alanı da sunuyor.

Çevik ve esnek, uzun aralıklı süspansiyonla birleşen yenilikçi arka aks, Yeni Discovery Sport’un karayolunda sürüşünü konforlu, gelişmiş ve tatminkâr kılarken diğer yandan da Land Rover’ın dünya çapında ünlü olduğu tüm yollarda kullanılabilme özelliğinin kapsamını muhafaza etmesini sağlamaktadır. Sırasıyla 25, 31 ve 21 derecelik yaklaşma, uzaklaşma ve breakover (lastikler ile otomobilin alt kısmının orta bölümü arasındaki açı) açıları, Terrain Response® teknolojisi ve 600 mm’lik sudan geçme yüksekliği ile Yeni Discovery Sport her türlü koşulda sınıfının lideri bir yetkinlik sunuyor.

BORUSAN OTO KIBRIS LAND ROVER YETKİLİ SATICISI VE YETKİLİ SERVİSİ

Adres:Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:21 Lefkoşa / K.K.T.C.
Telefon: 0392 225 27 22
Faks: 0392 225 27 21
24 saat acil aramalar: 444 22 99


ÇALIŞMA SAATLERİ
Satış

Pazartesi-Cuma: 09:00-18:00
Cumartesi 09:00-14:30

Servis

Pazartesi-Cuma:08:30-17:30
Cumartesi: 09:00-12:30

Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:21 Lefkoşa / K.K.T.C.
Telefon: 0392 225 27 22
Faks: 0392 225 27 21