• BORUSAN OTO KIBRIS LAND ROVER YETKİLİ SATICISI VE YETKİLİ SERVİSİ
 • RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Rafine kapasitenin zirvesi

 • YENİ RANGE ROVER SPORT

  YENİ RANGE ROVER SPORT

  En çevik ve en dinamik Land Rover

 • YENİ RANGE ROVER VELAR

  YENİ RANGE ROVER VELAR

  Avangart Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Farklı ve kişisel, kompakt bir formda gerçek bir Land Rover

 • YENİ DISCOVERY

  YENİ DISCOVERY

  Fazlasıyla çok yönlü

 • DISCOVERY SPORT

  DISCOVERY SPORT

  Maceracı, çok yönlü ve kompakt bir SUV

HİZMETLERİMİZ

Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz. Aracınıza bakım ve aksesuar montajı yaptırmak istediğiniz her an vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde aracınız arzu ettiğiniz yerden alınarak işlemleri tamamlanacak ve talep ettiğiniz yere ulaştırılacaktır.

Hızlı Servis (Pit Stop)

Bakım işlemlerinde randevu almanıza gerek kalmadan aracınızı servisimize getirebilir, işlemlerinizi 3 saatte tamamlıyoruz. aracınız işlemleri 3 saatte uzman ekiplerimiz tarafından tamamlandıktan sonra teslim alabilirsiniz

Servis Sadakat Programı

%20’ye varan servis avantajları kapsamı ve ödeme tabloları hakkında detaylı bilgiye Bakım İşlemleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Lastik Hizmeti

Borusan Oto'nun lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin değişimi, hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca değiştirilen lastikleriniz uygun koşullarda servislerimizde saklanması için şubelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Oto Kuaför

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri- Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, aracınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Yol Yardım

Aracınızda yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumunda Borusan Oto Acil Servis, 7 gün 24 saat sizin hizmetinizdedir. 0392 225 27 22 Yol Yardım Hattı'nı arayarak bize ulaşabilir ve profesyonel yol yardım ekibimizle görüşebilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın en yakın yetkili servise çekilmesini sağlayacaktır.

BORUSAN OTO KIBRIS YOL YARDIM

0392 225 27 22