Yeni Range Rover

YENİ
RANGE ROVER

SOFİSTİKE DETAYLAR VE LÜKS

CO2 EMİSYONU g/km Başlangıç değeri: 198*

YAKIT EKONOMİSİ Ortalama l/100 km 7,6’ten itibaren*Köklerine sadık ve geleceğe hazır Yeni Range Rover

FARK YARATAN DIŞ TASARIM

Kullanışsız detaylardan arındırılmış nefes kesici ve modern görünümlü sade bir tasarım. Günümüze kadarki en iyi Range Rover modeli.

L460 Range Rover 22MY - Exterior 1
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN

SOFİSTİKE İÇ TASARIM

Herkes için olağanüstü bir yolculuk deneyimi sunmak üzere kullanılan en kaliteli malzemeler.

SOFİSTİKE İÇ TASARIM
YALIN HATLAR VE KALİTE

YALIN HATLAR VE KALİTE

Şık detaylar ve teknolojiye yönelik sezgisel bir yaklaşımla desteklenen modern ve sofistike iç tasarım.
LÜKS DERİ MALZEMELER

LÜKS DERİ MALZEMELER

Lüks ve kalite açısından tüm beklentilerinizi karşılayacak premium deri malzemeler arasından seçim yapın. Beş farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır.
SÜRDÜRÜLEBİLİR MALZEMELER

SÜRDÜRÜLEBİLİR MALZEMELER

KvadratTM Premium tekstil malzemeler ve UltrafabricsTM gibi lüks alternatifler, modern görünüme sahip yumuşak malzemeler.
ÖZEL TASARIM YÜZEYLER

ÖZEL TASARIM YÜZEYLER

Kaliteli ahşap döşemelerin yanı sıra geniş malzeme ve kaplama seçenekleriyle iç mekanı kişisel tarzınıza göre uyarlayın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

KALİTE VE LÜKS

KALİTE VE LÜKS

Range Rover, ödün vermeyen kalitesi ve yedi yetişkin yolcuya kadar kapasitesiyle herkes için lüks ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunar.
SEZGİSEL TEKNOLOJİ

SEZGİSEL TEKNOLOJİ

Çeşitli sürüş özelliklerinden ödüllü** haber/eğlence sistemimiz Pivi Pro’ya kadar Range Rover teknolojisi hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
LAĞANÜSTÜ KAPASİTE

OLAĞANÜSTÜ KAPASİTE

Konforunuz ve öz güveniniz düşünülerek sunulan teknolojiler arasında standart All Wheel Steering ve Terrain Response 2 özellikleri yer alır.

MODELİNİZİ SEÇİN

Standart veya Uzun Aks Aralığı seçenekleri ile dört ve beş yetişkin için üst düzey lüks.

RANGE ROVER HSE

RANGE ROVER HSE

- Signature Gündüz Farlarıyla birlikte projeksiyonlu Dijital LED farlar
- 22 inç, Stil 7023 jantlar
- ClearSight dikiz aynası1
- MeridianTM 3D Surround Ses Sistemi
- Semi-Aniline deri koltuklar
RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY

- Signature Gündüz Farlarıyla birlikte projeksiyonlu Dijital LED farlar
- 22 inç, 55,88 cm (22), Stil 1073, Gloss Dark Grey kontrastlı Diamond Turned jantlar
- Dört bölgeli klima ve Konfigüre edilebilir programlar
- MeridianTM Signature Ses Sistemi
- Executive Class arka koltuklar
RANGE ROVER FIRST EDITION

RANGE ROVER FIRST EDITION

Benzersiz özelliklerle daha da gelişmiş bir Range Rover.

- 23 inç, Stil 1074 jantlar
- First Edition yazılı ve aydınlatmalı alüminyum kapı eşikleri
- 11,4 inç Arka Koltuk Eğlence Sistemi
- Deri minderler ve Bagajda Yer Alan Aktivite Koltuğu

*WLTP değerlerini görüntüleyin.

WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.

** En iyi bağlantılı teknolojileri kategorisinde SMARTBEST ödülü, Kasım 2020.


1Çift odaklı veya değişken odaklı kullanıcılar, ClearSight dijital arka görüş görüntüsünde odağı kolaylıkla ayarlayamazlarsa, istedikleri zaman dikiz aynası moduna geri dönebilirler.

Alternatif kaplama tipleri seçildiğinde standart özellikler değişiklik gösterebilir. Standart özellikler de motor tipine ve şanzımana bağlı olarak değişebilir.

Standart, opsiyonel özellikler ve bunların bulunabilirliği araçların teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanlarına) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Görselleri baz alarak sipariş talebi oluşturulmaması, daha fazla bilgi için yetkili satıcı ile iletişime geçilmesi önerilir.

Araç içinde kullanılan özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Amazon, Alexa ve ilgili tüm logolar, Amazon.com, Inc. şirketinin veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Bazı Alexa fonksiyonları akıllı ev teknolojisine bağlıdır. Amazon Alexa kullanımı için bir Amazon hesabı gereklidir.

MeridianTM, Meridian Audio Ltd. şirketinin tescilli ticari markasıdır.