KEŞFEDİN
DEFENDER 130

KEŞFEDİN<br>
DEFENDER 130

BÜTÜNLÜĞÜ OLAN TASARIM

Defender L663 130 23.5MY
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN

KARAKTER SAHİBİ TASARIM

Yükseltilmiş motor kapağı, biçimlendirilmiş ızgara ve ince detaylar. Sadeleştirilmiş yüzeyler Defender'ın modern ve etkileyici oranlarına katkıda bulunur.

OLDUKÇA GENİŞ

Üç koltuk sırası maksimum sekiz yetişkin için geniş bir alan sunarken eşyalarınız için de yer sağlar. Sırasıyla ek 1232 litrelik* ve 2516 litrelik* yükleme alanı içinüçüncü ve ikinci koltuk sıralarınıkatlayın.

YETENEK SAHİBİ KONFOR

HERKES İÇİN İYİLEŞTİRİLMİŞ

Defender 130'un yol kalitesine uyum sağlayan ve tutuşu ayarlayan Havalı Süspansiyonu ve Adaptive Dynamics fonksiyonu akıcı ve kavrayıcı bir sürüş için sürekli çalışır durumdadır.

DEFENDER 130 OUTBOUND

Amaca çok daha uygun bir görünüm ve ortak bir macera için yük taşıma alanı.

İDDİALI

Gövde renginde stepne kapağına ek olarak Defender 130 Outbound, yük alanını gizleyen, imza niteliğinde sağlam bir panele sahiptir.

SINIFININ ÖNCÜSÜ DAYANIKLILIK

EN ZORLU TESTLERDEN GEÇTİ

Defender, Dubai'deki Big Red kumullarından Nevada'daki Moab patikalarına ve Kutup Dairesi gibi kuzeyin en uzak noktalarına kadar 3,9 milyon kilometre boyunca 73.000'in üzerinde testle dünyanın her yerinde en zorlu koşullara karşı koyacak şekilde tasarlandı ve test edildi.

ODAKLANMIŞ TEKNOLOJİ

YENİ NESİL PIVI PRO

Sezgisel kontrolü parmak ucunuza getiren 11,4 inç merkezi dokunmatik ekran içeren ödüllü Pivi Pro1 haber eğlence sistemi ile her zaman bağlantıda kalın.
KAPSAYICI SES DENEYİMİ

KAPSAYICI SES DENEYİMİ

Kristal netliğinde tizler ve zengin bas sesler sunan 700 W MeridianTM Surround Ses Sistemi ile konser salonu kalitesinde bir ses deneyimini yaşayın.
BAĞLANTILI KONFOR

BAĞLANTILI KONFOR

Online Paket aracılığıyla Amazon Alexa ve Spotify'a erişin3, kablosuz yazılım güncellemeleriyle (SOTA) aracınızın güncel kalmasını sağlayın.
CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI

CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI

ClearSight dikiz aynasının canlı video yayını üç koltuk sırasında yolcu olsa bile her zaman kesintisiz bir görüşün keyfini çıkarmanızı mümkün kılar.4
DÖRT BÖLGELİ KLİMA KONTROLÜ

DÖRT BÖLGELİ KLİMA KONTROLÜ

Set the temperature and intensity of üç koltuk sırasında yer alan bağımsız kontrollerle hava akışını kişisel tercihinize göre ayarlamanızı sağlar.

GÜÇLÜ PERFORMANS

DEFENDER 130 V8

Gerçek gücü hissedin. 500BG süperşarjlı V8 motor Defender 130'daki en hızlı ve en güçlü motordur, sizi 0'dan 100 km'ye 5,7 sn kadar kısa bir sürede ulaştırırken  benzersiz Terrain Response Dynamic programı büyüleyici bir çeviklik sunar.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

TEKNİK ÖZELLİKLER

YOLCULAR (MAKSİMUM)

8

Üç sabit oturma sırasıyla birlikte.

YÜK ALANI KAPASİTESİ*

2,516 LİTRE

Sıvıyla doldurulmuş yük alanı simülasyonu.

0-100 KM/SA

5,4 SANİYE

0-100 km/sa'e hızlanma 5,7 saniye.

YERDEN YÜKSEKLİK

290 MM

Maksimum off-road sürüş yüksekliği.

HER AÇIDAN KİŞİSELLEŞTİRME

SINIRSIZ OLASILIKLAR

Dış tasarım seçeneklerinden önceden yapılandırılmış aksesuar paketlerine kadar Defender 130'unuzu yaşam tarzınıza uygun şekilde donatın.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

MODELLER VE TEKNİK ÖZELLİKLER

MODELLER VE TEKNİK ÖZELLİKLER

Tüm model yelpazesini ve teknik özellikleri görüntüleyin.
DEFENDER 90'A GENEL BAKIŞ

DEFENDER 90'A GENEL BAKIŞ

Defender’ın en saf hali.
DEFENDER 110'A GENEL BAKIŞ

DEFENDER 110'A GENEL BAKIŞ

Yükleyin ve istediğiniz yere gidin.
DEFENDER 130'A GENEL BAKIŞ

DEFENDER 130'A GENEL BAKIŞ

Efsanevi ortak maceralar için yeterli alan.

*Islak: Sıvıyla doldurulmuş yük alanının simüle edilmesiyle ölçülen hacim.

20 inç jantlar takılı olduğunda maksimum hız 191km/sa’tir.

1Connected Navigation, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmeti süresinin uzatılmasını gerektirir.
2Görüntü canlı değildir. Güvenliğiniz için çevrenizi kontrol edin.
3Adil kullanım politikası geçerli olabilir. Standart 1 yıllık abonelik dönemi, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen başlangıç döneminin ardından uzatılabilir.
4Özellik yerel düzenlemelere bağlı olarak sunulur. Çift odaklı veya değişken odaklı kullanıcılar, ClearSight dijital arka görüş görüntüsünde odağı kolaylıkla ayarlayamazlarsa istedikleri zaman dikiz aynası moduna geri dönebilirler.