DISCOVERY SPORT

ÇOK YÖNLÜ KOMPAKT SUV. ŞİMDİ PLUG-IN HYBRID MOTOR SEÇENEĞİ İLE.

tasarım

Discovery Sport L551
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Aracınızı ister şehrin karmaşası içinde ister ormanlık alanda sürüyor olun, Discovery Sport sizi bir sonraki maceranıza şık bir şekilde taşıyacak.
DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC

DISCOVERY SPORT R‑DYNAMIC

Discovery Sport R‑Dynamic cesur ve sportiftir. HSE, Discovery Sport R-Dynamic’in standart özelliklerine ek olarak 20 inç Stil 5089 jantlar ve 14 yönlü elektrikli, sürücü koltuğu hafızalı ve ısıtmalı ön koltukları içerir.

ÇOK YÖNLÜLÜK

5+2 KOLTUK

157 litre


Siz ve altı arkadaşınız için yeterli kullanım alanıyla yaklaşık 157 litre ıslak hacim sunar. Bu, katı bloklarla ölçülen 115 litre kuru hacme eşittir.

**Islak hacim sektör standardıdır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.

CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI

CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI

Arka yük alanı ailenizin temel ihtiyaçları için önemlidir. Peki siz, yolcular ve tüm eşyaların arasından aracın arkasını nasıl göreceksiniz? ClearSight1 dikiz aynasıyla arkanızda kim veya ne olursa olsun engellenmeyen görüşün keyfini çıkarabilirsiniz.
AKTİF YAŞAM TARZI

AKTİF YAŞAM TARZI

Anahtarlarınızı yanınıza almanıza gerek kalmadan sevdiğiniz açık hava aktivitelerinin keyfini çıkarın. Opsiyonel Activity Key, sağlam ve tamamen su geçirmez özellikte takılabilir bir bilekliktir. Anahtarlarınızı güvenli bir şekilde aracınızda bırakabilir ve Discovery Sport’u kilitlemek ve kilitlerini açmak için Activity Key kullanabilirsiniz.
MATRIX LED FARLAR

MATRIX LED FARLAR

Teknolojik geliştirmelerimizin bir sonucu olan Matrix LED farlar, karşıdan gelen araç sürücülerinin gözlerini kamaştırmadan maksimum görüş sağlayarak kendi kendine kararan ve ayarlanan adaptif far özelliği sunar.
SÜRÜCÜ ASİSTANI

SÜRÜCÜ ASİSTANI

Sürüşü ve park etmeyi daha kolay ve daha güvenli hale getirmek üzere tasarlanmış bir dizi özellik arasından seçiminizi yapın. Çok sayıda yenilikçi teknolojiyle tüm özelliklerin güvenlik sunmanın yanı sıra sürüş deneyiminizi de artırmak üzere tasarlandığını fark edeceksiniz.

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER

PIVI VE PIVI PRO
BİR BAKIŞTA BİLGİLER
MERIDIAN SURROUND SES SİSTEMİ
KABLOSUZ ŞARJ

KABLOSUZ ŞARJ

Telefon sinyali güçlendiricili isteğe bağlı kablosuz şarj özelliği, uyumlu akıllı telefonları kabloya ya da şarj yuvasına gerek kalmadan şarj edebilmenizi sağlar. Telefonunuz araçtayken gelişmiş sinyal alımı ve daha net telefon görüşmeleri için aracın antenini kullanır.
PM2,5 FİLTRESİ İLE KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ

PM2,5 FİLTRESİ İLE KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ

İsteğe bağlı NanoeTM iyonizasyon, sürücünün ve yolcunun kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. PURIFY düğmesine basıldığında PM2,5 gibi özel olarak tasarlanmış bir filtre dışarıdaki hava içerisinde bulunan küçük partikülleri, toz ve polen gibi uçucu alerjik maddeleri yakalar.

KAPASİTE

DÖRT ÇEKER

Yolda veya arazide kendinden emin bir sürüşü destekler. Çimen ve kar gibi kaygan yüzeylerde çekişin en üst seviyeye çıkarılabilmesi için tork, ön ve arka tekerlekler arasında dengelenebilir.
TERRAIN RESPONSE 2

TERRAIN RESPONSE 2

Dört sürüş modundan birini kullanarak Discovery Sport’u optimize edin ve arazi şartlarına uygun hale getirin. Terrain Response 2, sürüş koşullarını takip eder ve sizin için en iyi sürüş modunu sistematik bir şekilde seçerek bu ödüllü sistemi bir sonraki seviyeye taşır.
SUDAN GEÇME

SUDAN GEÇME

Sudan geçerken bile kendinize güvenebilirsiniz. Derinlik Sensörü sudan güvenle geçmenize yardımcı olur; suyun derinliği aracın maksimum sudan geçme derinliğine yaklaştığında Discovery Sport sizi uyarır.
RÖMORK ÇEKME

RÖMORK ÇEKME

Discovery Sport 2.500 kg’a kadar römork yükü çekebilir. Taşıma ve römork çekme aksesuarları arasından tercihinizi yaparak aracınızın çok yönlü kullanım özelliklerini artırabilirsiniz.
ClearSight Ground View

ClearSight Ground View

Arazide sürüş ve zorlu bir zemin için idealdir. 3D Çevre Görüş Kamerası ile birlikte sunulan ClearSight Ground View4 ile aracı kullanırken alt kısım ve tekerlekler dahil olmak üzere Discovery Sport’un kaputunun altında neler olup bittiğini görebilirsiniz.

PERFORMANS

PLUG-IN HYBRID

Şehir içinde evle iş arası yolculuklarınızın yanı sıra ailenizle birlikte yaşayacağınız maceralar için mükemmel olan Discovery Sport Plug-in Hybrid, tamamen elektrikli, emisyonsuz sürüş sunar ve DC Hızlı Şarj kullanılarak şarj edilebilir.
PLUG-IN HYBRID’İ KEŞFEDİN
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI

GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI

Güç ve eşsiz sürüş keyfinden yakıt ekonomisi ve kaliteye, Discovery Sport için Plug-in Hybrid dahil olmak üzere birçok motor seçeneği mevcuttur.
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR DİNAMİKLER

KONFİGÜRE EDİLEBİLİR DİNAMİKLER

Süspansiyon ve direksiyon gibi seçilen karakteristik özellikler, Discovery Sport’un Dokunmatik Ekranı üzerinden kişisel tercihlerinize göre bağımsız olarak ayarlanabilir.
DISCOVERY SPORT’UNUZU SEÇİN

DISCOVERY SPORT’UNUZU SEÇİN

Tüm model yelpazesini, üst düzey tasarım, performansa yönelik yardımcı özellikler ve teknolojilerle birlikte eksiksiz olarak burada bulabilirsiniz.
TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

En ince ayrıntıları keşfedin. Motor performansı, boyutlar ve yakıt tüketimi hakkında daha fazlasını öğrenin.

LAND ROVER AKSESUARLARI

Discovery Sport aracınızı şık, sağlam ve kullanışlı iç ve dış tasarım aksesuarlarıyla kişiselleştirin.
AKSESUAR BULUN

*WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir..

**Bu değer, yatırılmamış, tamamen dik koltukları temsil etmektedir.

1Yerel düzenlemelere tabidir. Çift odaklı veya değişken odaklı kullanıcılar, ClearSight dijital arka görüş görüntüsünde odağı kolaylıkla ayarlayamazlarsa, istedikleri zaman dikiz aynası moduna geri dönebilirler.

2Aracınız Apple CarPlay için hazırdır. Apple CarPlay tarafından sunulan hizmetler, ülkenizde özelliklerin mevcut olup olmamasına bağlıdır; lütfen ayrıntılı bilgi için https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay adresine bakın.

3Bazı pazarlarda güneş ışını zayıflatma özellikli ön cam gereklidir. Ön cama yansıtılan navigasyon bilgileri yalnızca araçta Pivi Pro takılıysa görülebilir.

4ClearSight Zemin Görüş, 3D Çevre Görüş Kamerasına bağlıdır. Görüntü canlı değildir. Çevrenizi güvenlik açısından kontrol edin. Yerel düzenlemelere tabidir.


Apple CarPlay, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır. Apple Inc son kullanıcı şartları geçerli olabilir.

Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.

NanoeTM Panasonic Corporation’ın ticari markasıdır.