ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI

ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI

RAKİPSİZ BİR LÜKS ANLAYIŞI VE EŞSİZ PERFORMANS

EN YENİ SV ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZ

Land Rover Özel Araç Operasyonları tarafından sunulan en yeni tasarımları keşfedin.

YENİ RANGE ROVER SV

YENİ RANGE ROVER SV BESPOKE SUNAR

Detaylı şekilde tasarlanarak üretilen bu özel araç sizin tarafınızdan çok daha özel hale getirilecek.
YENİ RANGE ROVER SV

YENİ RANGE ROVER SV

Range Rover’a özgü lüks ve kişiselleştirme anlayışının olağanüstü bir yorumu.
YENİ RANGE ROVER SV

SINIRLARI ZORLAYAN İNOVASYON

Çok daha olağanüstü bir yaşam için.

BAŞKA HİÇBİR ŞEYE BENZEMEYEN BİR DUYGU

Her zaman daha iyisinin peşinde olan tasarım uzmanlarımız, teknik vizyonerlerimiz ve deneyimli zanaatkarlarımız, daima görkemli tasarımlar yaratma hedefiyle hareket ediyor. Yeniliklere, iş birliğine ve rekabete kucak açarken asla taviz vermeyen anlayışımız doğrultusunda, kendimize daima en iyi tasarımlarımızı nasıl daha rafine, dinamik ve kişisel hale getirebiliriz diye soruyoruz.

EN ÖZEL ARAÇLARIN İŞARETİ

EN ÖZEL ARAÇLARIN İŞARETİ

Ayrıcalıklı malzemeler, üstün sürüş deneyimi ve statü. Yeni Range Rover SV ile beraber, tüm SV markalı araçların kalbinde yatan vizyonu, amacı ve tutkuyu simgeleyen, seramik malzemeden zarif bir şekilde elde işlenmiş logomuz da gün yüzüne çıkıyor.

EN İYİ, DAHA AYRICALIKLI HALE GELİYOR

Her zaman daha iyisinin peşinde olan tasarım uzmanlarımız, teknik vizyonerlerimiz ve deneyimli zanaatkarlarımız, daima görkemli tasarımlar yaratma hedefiyle hareket ediyor. Yeniliklere,
iş birliğine ve rekabete kucak açarken asla taviz vermeyen anlayışımız doğrultusunda, kendimize daima en iyi tasarımlarımızı nasıl daha rafine, dinamik ve kişisel hale
getirebiliriz diye soruyoruz.

EN İYİ, DAHA AYRICALIKLI HALE GELİYOR

EN KALİTELİ KAPLAMA VE MALZEMELER

Detaylar konusunda titiz, mükemmelliğe takıntılı. Muhteşem malzemelerin, renklerin ve kaplamaların kullanımı, SV modellerini diğer araçlardan ayırıyor. Bu yaklaşımın bir örneğini, yeni Range Rover SV’nin iç ve dış tasarımındaki seramik detaylarda görebiliyoruz. Lüks saatlerin ve mücevherlerin dünyasında sıklıkla kullanılan seramik pürüzsüz, şık ve dokunma duyularını harekete geçiren saf bir malzeme olarak modern lüks anlayışımızı simgeliyor.

EN KALİTELİ KAPLAMA VE MALZEMELER

SÜRÜCÜ İLE ARAÇ ARASINDA BENZERSİZ BİR BAĞLANTI

20.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiş Özel Araç Operasyonları Teknik Merkezi, amaca yönelik bir mükemmellik merkezi olarak öne çıkıyor. Merkez dört bölgeden oluşuyor: VIP Kabul Salonu, Üretim Tesisi, Boyama Tesisi ve F1 stilindeki Teknik Hizmet Tesisi. Kişiselleştirme ve lüks açısından rakipsiz araçlar, bu son teknoloji ürünü merkezde yaratılıyor.

ÜRÜCÜ İLE ARAÇ ARASINDA BENZERSİZ BİR BAĞLANTI