YENİ RANGE ROVER SPORT

GÜÇLÜ. HEYECAN VERİCİ. ETKİLEYİCİ.

CO2 EMİSYONU g/km Başlangıç değeri: 196*

YAKIT EKONOMİSİ Ortalama l/100 km 7,4’ten itibaren*

DIŞ TASARIM

Modern tasarımı performans ile buluşturan iddialı bir evrim. Yeni Range Rover Sport, sportif lüksü yeniden tanımlıyor.

YALIN TASARIM

Dinamik gövde yüzeyleri güç ve performansa dikkat çekerken, etkileyici farları, ızgarası ve yenilenmiş alt tamponu modelin özgüvenini ve tavrını yansıtır. Kesintisiz arka farlar, aracın arka kısmını diğerlerinden ayırır.

DİnamİK DURUŞ

Yeni Range Rover Sport'un yola hakim duruşu, kaslı yapısının ve etkileyici oranlarının bir yansımasıdır. 23 inç jantlar farklı kaplama seçenekleriyle sunulmaktadır. Aracın profili benzersizdir.

PREMIUM DETAYLAR

Yeni Range Rover Sport Dynamic, ayırt edici tasarım dokunuşlarına sahiptir. Satin Burnished Copper detayları, benzersiz tampon tasarımı ve Mat Graphite kaplamaları aracın iddialı duruşunu vurgular.
Range Rover Sport L461 22MY
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN

İÇ TASARIM

Modern, güçlü ve dinamik. Amaca yönelik tasarlanmış kokpit tarzındaki sürüş pozisyonu, daha odaklı bir iç tasarımı öne çıkarıyor.

MODERN MALZEMELER

MODERN MALZEMELER

Kalite veya performanstan ödün vermeden hafif Ultrafabrics türü çağdaş teknik malzemelerin kullanımıyla sürdürülebilir modern lüks konsepti yeniden şekilleniyor.
YENİLENEN KOLTUKLAR

YENİLENEN KOLTUKLAR

Yenilenen koltuk stili olağanüstü konfor ve dinamik denge sağlar. Yeni Range Rover Sport Dynamic, iki farklı renk alternatifini de içeren benzersiz iç tasarım seçenekleri sunuyor.
LÜKS DERİ MALZEMELER

LÜKS DERİ MALZEMELER

Malzemelerin sunduğu dokunma hissi ve kişiselleştirme seçenekleri, tanecikli Windsor ve yumuşak Semi-Aniline deri seçenekleriyle iç mekana dinamik ve lüks bir his verir.
KROM DETAYLAR

KROM DETAYLAR

Aracın iç tasarımı Noble ve Moonlight Chrome detaylar ile bir üst seviyeye taşındı. Yeni Range Rover Sport Dynamic'in dinamik ve heyecan verici atmosferinde Moonlight Chrome detayları da yer almaktadır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

PERFORMANS

PERFORMANS

Sürücüyü dahil eden yol dinamikleri ve zahmetsiz denge ile sağlanan sezgisel sürüş yetenekleri.
SPORTİF LÜKS

SPORTİF LÜKS

Dinamik sportif kişilik, beklentileri karşılayan eşsiz şıklıkla birleştirildi.
TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Konfor ve rahatlığa yönelik en son teknolojilerle sağlanan gerçek modern bir lüks tasarım.
İNOVASYON

İNOVASYON

Yeni Range Rover Sport, yenilikçi tasarım ve teknolojilerle donatıldı.

MODELİNİZİ SEÇİN

Sportif lüks bir SUV modelde birleşiyor. Yeni Range Rover Sport aracınızı seçin.

Tasarımın en saf hali.

YENİ RANGE ROVER SPORT SE

YENİ RANGE ROVER SPORT SE

- Signature DRL özellikli Pixel LED farlar
- 21 inç, Stil 5126 jantlar
- Perfore Windsor deri koltuklar
- Sürücü Asistanı Paketi ile 3D Çevre Görüş Kamerası

Sportif Lüksün benzersiz ifadesi.

RANGE ROVER SPORT DYNAMIC SE

RANGE ROVER SPORT DYNAMIC SE

- Signature DRL özellikli Pixel LED farlar
- 21 inç Stil 5126 Satin Grey jantlar ve siyah fren kaliperleri
- Perfore Windsor deri koltuklar
- Sürücü Asistanı Paketi ile 3D Çevre Görüş Kamerası
RANGE ROVER SPORT DYNAMIC HSE

RANGE ROVER SPORT DYNAMIC HSE

- Signature DRL özellikli ve projeksiyonlu Dijital LED farlar
- 22 inç Stil 5127 Satin Grey jantlar ve siyah fren kaliperleri
- Perfore Semi-Anilin deri koltuklar
- Park Asistanı paketi ile 3D Çevre Görüş Kamerası

*WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.

WLTP değerlerini görüntüleyin.

Gösterilen rakamlar, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi, menzil rakamları sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil rakamları standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

Standart, opsiyonel özellikler ve bunların bulunabilirliği araçların teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanlarına) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Görselleri baz alarak sipariş talebi oluşturulmaması, daha fazla bilgi için yetkili satıcı ile iletişime geçilmesi önerilir.