RANGE ROVER REBORN

RANGE ROVER REBORN

1970’LERİN ÖZGÜN, İKONİK MODELİ GERİ DÖNDÜ

1970’DE DOĞDU. 2017’DE YENİDEN DOĞDU.

1970 yılında, Range Rover’ın tanıtımı, her şeyi değiştirdi. Daha önce yönetici sınıfı bir sedan aracın lüks özellikleri, böyle bir dayanıklı, off-road 4 çekiş kapasitesiyle bir araya gelmemişti. Bu birleşim, global bir ikonun ve olağanüstü bir motorlu aracın ortaya çıkmasını sağladı. Yaklaşık elli yıl sonra, Land Rover Classic, doğrudan Land Rover’dan satın alabilsinler diye yeni nesil koleksiyoncular ve meraklıları için iki kapılı Range Rover’ları fabrikadan ilk çıktıkları hallerine döndürüyor.

RANGE ROVER REBORN, KLASİK MODEL YELPAZESİNE OLAN ADANMIŞLIĞIMIZI VURGULAR VE DEĞERLİ, GERÇEK ANLAMDA KOLEKSİYONCU PARÇASI OTOMOTİV İKONLARINA SAHİP OLMAK İSTEYEN MÜŞTERİLER İÇİN ENDER RASTLANAN BİR OLANAKTIR.

Tim Hannig
Jaguar Land Rover Classic Direktörü

BİR İKONUN EVRİMİ

BİR İKONUN EVRİMİ

Series I Range Rover, her şeyi değiştiren bir otomotiv öncüsüdür. Bu araç, zamana meydan okumanın yanı sıra güç, kalite, kapasite ve lüksün global bir ikonu olmaya doğru gelişmeye devam eden, eşsiz bir SUV’dur. Range Rover Reborn da bu hikayenin başına dönüyor. Range Rover’ın 48 yıllık yolculuğuna saygı niteliğindeki bu model, her şeyin başladığı yere geri dönüştür. Öyleyse şimdi bir dakika ayırarak ikonik Range Rover’ın yaklaşık elli yıl içindeki inanılmaz evrimini birlikte kutlayalım.

SİZ DE BU HİKAYENİN BİR PARÇASI OLUN.

Range Rover Reborn hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen classic@jaguarlandrover.com adresinden veya
+44 (0)20 3601 1255 numaralı telefonu arayarak ekibimizle iletişime geçin. Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.