DEFENDER WORKS V8 70TH EDITION

DEFENDER WORKS V8 70TH EDITION

EFSANEVİ MODEL, HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜ.

LAND ROVER CLASSIC

Land Rover Classic’te motor mirasımızı gelecek nesiller için korumak ve yenilemek üzere çalışıyoruz. Ayrıca, Classic Land Rover araçlarını gelecek yıllarda keyifle kullanabilmeniz için ve bu araçların muhteşem geçmişini mümkün olan en iyi gelecekle taçlandırabilmek için restorasyon, bakım ve koruma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS

JAGUAR LAND ROVER CLASSIC WORKS

Yeni Jaguar Land Rover Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi araç uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.
ÖZGÜN ARAÇLAR

ÖZGÜN ARAÇLAR

İkonik Land Rover Series I ve orijinal 2 kapılı Range Rover’lar da dahil olmak üzere limited edition classic Land Rover araçları titizlikle yeniden yapılandırılıyor ve geçmiş günümüze taşınıyor.
DEFENDER WORKS V8

DEFENDER WORKS V8

70. yıl dönümünde bu global ikonu saygıyla anan Land Rover Classic, şimdiye kadarki en güçlü ve en kaliteli Defender’ı tasarlıyor: Defender Works V8 70th Edition.
ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

Uzman mühendisler ve tarihi araç uzmanlarına sahip tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Land Rover modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.