SATIŞ SONRASI

Bir Land Rover sahibi olduğunuzda belirli özel avantajlar elde edersiniz.
SATIŞ SONRASI

YETKİLİ SERVİSLER

Yalnızca Land Rover Yetkili Servisleri yeni aracınızın ve garantisinin tam koruma altında olmasını sağlayacak sıkı kalite standartlarımızı karşılar.

YOL YARDIMI

Beklenmedik bir arıza ya da kaza durumunda, eğitimli teknisyenler sizi yolda bulur ve gerektiğinde yolculuğa devam edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri ve ödemeleri gerçekleştirir.

AKSESUARLAR

Land Rover'ınızı modeliniz için özel olarak tasarlanmış ve aracınızla aynı standartlara göre üretilmiş geniş bir aksesuar yelpazesiyle kişiselleştirin.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.

SERVİS SÜRECİ

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan otomobillerin, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır. Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diyagnoz araçları gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Servis Noktaları, profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızda.

GO CARD İLE BİRLİKTEYİZ

Üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi GO Card ile pekiştiriyoruz. GO Card, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.
DETAYLI BİLGİ

HİZMET STANDARTLARI

Teknisyenler gerektiğinde orijinal Land Rover parçalarını takmadan önce aracın mekanik ve elektronik sistemlerini değerlendiren tanı ekipmanları kullanır.

İŞ TAMAMLANDIĞINDA

Ücretler şeffaftır ve uygunsa aracınız garanti kapsamında onarılır. Tüm orijinal parçalar bu kapsamdadır ve servis kaydınız buna göre güncellenir.

ORİJİNAL PARÇALAR

Orijinal Land Rover parçaları aracınız için özel olarak tasarlanmıştır ve Land Rover'ınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak avantajlarla birlikte sunulur.

CASTROL YAĞ

İdeal performans için en yeni teknik özellikleri karşılamak amacıyla Land Rover, aracınızda Castrol tarafından şimdiye kadar üretilen en güçlü yağ olan Castrol EDGE Professional kullanmanızı önerir.
Uzatılmış GARANTİ

Uzatılmış GARANTİ

7/24 ACİL SERVİS

7/24 ACİL SERVİS

Aracınızın yola devam edemeyeceği ya da devam etmesinin güvenli olmayacağı durumlarda 0850 755 0 557 numaralı "Acil Servis" hattını arayabilirsiniz. Land Rover aracınız garanti kapsamındaysa sizden "Acil Servis" hizmeti karşılığında yol, işçilik ve parça ücreti alınmaz. Garanti kapsamına girmeyen araçlardan ise, servise gidip gelme mesafesi 100 kilometreyi aşmadığı müddetçe yol ücreti talep edilmez ve sadece normal servis ve parça ücreti tahsil edilir.
YETKİLİ SERVİSLER

YETKİLİ SERVİSLER

Land Rover Yetkili Servisleri, tüm Land Rover servis ve bakım işlemleri konusunda rakipsiz bir deneyime sahiptir. Yetkili servislerimiz, Land Rover'ın kalite ve hizmet ile ilgili katı standartlarını karşılayan, yeni aracınızın ve garantisinin, üst düzey performansı ve güvenliğinin eksiksiz şekilde korunmasını sağlayan tek organizasyondur.