RANGE ROVER EVOQUE

1.5LT BENZİNLİ VE 1.5LT PLUG-IN HYBRID MOTOR SEÇENEKLERİ İLE.

TASARIM

Range Rover Evoque L550 21MY

DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN

Tasarım felsefemizin devamı. Çarpıcı coupé görünümlü silueti ile Range Rover Evoque, dünyanın her yerinde kalpleri fetheden aracın bir sonraki etkileyici modeli.

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER

PIVI VE PIVI PRO
BİR BAKIŞTA BİLGİLER
MERIDIAN™ SURROUND SES SİSTEMİ
KABLOSUZ ŞARJ

KABLOSUZ ŞARJ

Telefon sinyali güçlendiricili kablosuz şarj özelliği, uyumlu akıllı telefonları kabloya ya da şarj yuvasına gerek kalmadan şarj edebilmenizi sağlar. Telefonunuz araçtayken gelişmiş sinyal alımı ve daha net telefon görüşmeleri için aracın antenini kullanır.
PM2,5 FİLTRESİ İLE KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ

PM2,5 FİLTRESİ İLE KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ

Nanoe™ iyonizasyonu sürücünün ve yolcunun kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. PURIFY düğmesine basıldığında PM2,5 gibi özel olarak tasarlanmış bir filtre dışarıdaki hava içerisinde bulunan küçük partikülleri, toz ve polen gibi uçucu alerjik maddeleri yakalar.

KAPASİTE

DÖRT ÇEKİŞLİ

Yolda veya arazide kendinden emin bir sürüşü destekler. Çimen ve kar gibi kaygan yüzeylerde çekişin en üst seviyeye çıkarılabilmesi için tork, ön ve arka tekerlekler arasında dengelenebilir.

PERFORMANS

PLUG-IN HYBRID

Range Rover Evoque Plug-in Hybrid, 3 silindirli, 1,5 litre Benzinli motor ile elektrik motoru bir araya getirerek toplam 300BG güç çıkışı sunar. Yeni Range Rover Evoque PHEV'i ister paralel hybrid isterseniz Elektrikli Araç Modunu kullanabilirsiniz.
DAHA FAZLA BİLGİ
GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI

GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI

Güç ve eşsiz sürüş keyfinden yakıt ekonomisi ve kaliteye, Range Rover Evoque için benzinli ve Plug-in Hybrid dahil olmak üzere motor seçeneği mevcuttur.
ADAPTIVE DYNAMICS

ADAPTIVE DYNAMICS

Dokunmatik ekran üzerinden seçilen Adaptive Dynamics özelliği sayesinde Range Rover Evoque, daha düz bir yol tutuşu ve daha hassas tepkiyle çok daha sıkı bir gövde kontrolü sağlar.
KONFİGÜRE EDİLEBİLİR DİNAMİKLER

KONFİGÜRE EDİLEBİLİR DİNAMİKLER

Opsiyonel Konfigüre Edilebilir Dinamikler işlevi Range Rover Evoque’un gaz kelebeği düzenini, vites değiştirme noktalarını, direksiyon ayarlarını ve süspansiyonunu kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabilmenize izin verir.

ÇOK YÖNLÜLÜK

5 KOLTUK

591 litre


Sektör standardı olarak 591 litreye kadar ıslak hacme izin verilir. Bu, katı bloklar yoluyla ölçülmüş olan 472 litrelik kuru kapasiteye eşittir. Basitçe ifade etmek gerekirse, dört arkadaşınızla rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Islak hacim sektör standardıdır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.

CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI

CLEARSIGHT DİKİZ AYNASI

Bu özellik, Range Rover Evoque ile sürüşü keyifli hale getiren çok sayıda yenilikçi özellik arasında Land Rover için bir ilk. Bu opsiyonel teknoloji, arka koltukta yolcular veya yük alanında eşyalar olsa dahi arkanızdaki yolu görüşünüz engellenmeden görmenizi sağlar.3
MATRIX LED FARLAR

MATRIX LED FARLAR

Yenilikçi teknolojiler yelpazemizin bir parçası olan, signature Gündüz Farları (DRL) özellikli Matrix LED farlar, adaptif huzme özelliğine sahiptir. Bu, diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasına engel olmak için karşıdan gelen araçlar üzerinde bir gölge oluştururken en iyi görüş için yüksek huzme bölümlerinin sayısını en üst düzeye çıkarır.
SÜRÜCÜ ASİSTANI

SÜRÜCÜ ASİSTANI

Sürüşü ve park etmeyi daha kolay ve daha güvenli hale getirmek üzere tasarlanmış bir dizi özellik arasından seçiminizi yapın. Çok sayıda yenilikçi teknolojiyle tüm özelliklerin güvenlik sunmanın yanı sıra sürüş deneyiminizi de artırmak üzere tasarlandığını fark edeceksiniz.
GÜVENLİK

GÜVENLİK

ISOFIX ve Hava yastıkları güvenliği daha da artırır. Arka koltukların her iki yanına bebek/çocuk koltuğu için iki ISOFIX noktası monte edilir ve sürücü, yolcu, yan perde ve boyun hava yastıkları dahil olmak üzere altı hava yastığından oluşan kapsamlı bir sistem yolcuların korunması için standart olarak sunulur.


Burada verilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 değerleridir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ek özelliklere göre değişiklik gösterebilir. NEDC2, önceki NEDC testinden elde edilecek değerlere denk gelen WLTP rakamları üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.


WLTP rakamlarına göz atın.

WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.


1Connected Navigation, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmetinin süresinin uzatılmasını gerektirir.

2Land Rover Remote, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen, ilk dönemden sonra uzatılabilen abonelik hizmetleri içerir. Land Rover Remote Uygulaması'nın kullanılabilinmesi Apple App Store / Google Play Store'dan indirilmesini gerektirir.

3Bazı pazarlarda güneş ışını zayıflatma özellikli ön cam gereklidir. Ön cama yansıtılan navigasyon bilgileri yalnızca araçta Pivi Pro takılıysa görülebilir.

4ClearSight Zemin Görüş, 3D Çevre Görüş Kamerasına bağlıdır. Görüntü canlı değildir. Çevrenizi güvenlik açısından kontrol edin. Yerel düzenlemelere tabidir.

5Özellik yerel düzenlemelere tabidir. Kullanıcılar ClearSight dijital dikiz görüntüsüne odaklamayı kolayca ayarlayamazlarsa, istedikleri zaman dikiz aynası moduna dönebilirler.


İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanı) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.


Pivi ve InControl özellikleri, seçenekleri, üçüncü taraf hizmetleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Yetkili satıcı tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından yenilemeyi gerektirecek abonelikle birlikte belirli özellikler sunulur. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.


Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.

Nanoe™ Panasonic Corporation’ın ticari markasıdır.