LAND ROVER REBORN

LAND ROVER REBORN

LAND ROVER SERIES 1, ORİJİNALİNE SADIK KALINARAK RESTORE EDİLDİ.

Yıl 1947. Biri, Galler sahilinin kumlarına bir otomobil taslağı çizer. Bu araç Land Rover'dır. Bu sert, gözü pek araç dünyayı değiştirmek, her türlü arazi koşuluyla başa çıkmak ve tüm dünyada kalpleri fethetmek üzere yola çıkar.

Onlarca yıllık yenilikçilik bizi daha ileriye götürüyor. Land Rover markasını taşıyan araçları ayrıcalıklı kılan kapasite ve hakimiyetin benzersiz birlikteliğiyle, nereden geldiğimizi hiç unutmadan, haritası çizilmemiş yerleri dolaştık.

MİRASIMIZ

Arazi koşulu ne olursa olsun eksiksiz güven sunan bir araç yaratırken, yeni nesil maceracılara da yol gösterdik.

SANATIMIZ

Detaylardan zevk alan ve Land Rover'ı hayata geçiren hem teknolojik hem de geleneksel açıdan hünerli ustalarımızı izlemek için sahne arkasına göz atın.

MACERALARIMIZ

Rekor kıran keşif gezilerimiz, bilinmeyene doğru yolculuğunuzda yalnızca bir Land Rover'ın size yardımcı olabileceğini kanıtlıyor.

GELECEĞİMİZ

Keşfedilmemiş topraklara yapılan yolculuk, her zaman heyecan vericidir; geleceği keşfetmek de öyle. Yenilikçiliği yarının haritasını çıkarmanın bir yöntemi olarak görüyoruz.

TÜRLERİN KÖKENİ

Maurice Wilks, Land Rover'ın ilk yenilikçisiydi. Oğlu, onun mirasını anlatıyor.
TÜRLERİN KÖKENİ

İKON SÜRÜCÜLER

İkonlar bir gecede doğmaz. Bu unvan, ancak uzun bir macerada kazanılır. Bazı ünlü Land Rover sürücüleri bunu ilk ağızdan bilir. Yolculuklarının bir bölümünde yer aldığımız için gururluyuz...
İKON SÜRÜCÜLER

SANATIMIZ

MACERALARIMIZ

GELECEĞİMİZ