ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ VE ÇALIŞANLARIMIZ.

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ VE ÇALIŞANLARIMIZ.

Önceliğimiz müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığıdır. Covid-19 virüsü ile ilgili haberlerin ortaya çıktığı ilk günden bu yana bu konuda bir dizi önlemler aldık.

Tesisimiz, insan sağlığına zararsız kimyasallar kullanılarak düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Tüm kapı kolları, sifon düğmeleri, musluklar, aydınlatma anahtarları, asansör düğmeleri gibi hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın çok kez temas ettikleri yüzeyler gün içerisinde sıklıkla dezenfekte edilmektedir. Bununla birlikte, showroomumuzda sergilenen otomobillerimizin kapı kolu, direksiyon, vites topuzu gibi temasın daha yoğun olduğu yüzeyler de aynı hassasiyetle dezenfekte edilmektedir. Servis hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin otomobil teslimatları ve yeni otomobil teslimatlarının sterilizasyonu da benzer şekilde gümüş içerikli, yüksek teknolojik dezenfektan ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

Bu önlemlere ek olarak tesisimizde bulunan tıbbi dezenfektanların sayısı artırılmış, şubemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin önlem amaçlı ateş ölçümlerinin yapılmasına başlanmış, tesisimizdeki tüm misafirlerimiz ve çalışanlarımızın maske kullanımı zorunlu hale getirilmiştir.

Şubemizin çalışma planları alınan önlemler kapsamında yeniden düzenlenmiştir. Şubemizin güncel çalışma detaylarına her zaman buradan ulaşabilirsiniz.

Bu süreçte servis işlemlerimiz için yalnızca randevu ile hizmet veriyor olacağız. Servis randevu formumuzu kullanarak randevu alabilir ve ücretsiz vale hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Acil durumlarda Yol Yardım hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Borusan Oto Kıbrıs olarak hizmet verdiğimiz tüm noktalarda hem müşterilerimizin hem çalışanlarımızın sağlığını korumak için önlem almaya devam edeceğiz.

Sağlıklı günler dileriz.