GARANTİ

Land Rover için Güvenlik

Land Rover’ınızı satın aldıktan sonra ilk beş yıl süreyle (veya 150.000 km boyunca, hangisi önce tamamlanırsa)* kapsamlı bir üretici garantisinin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.  Üretim hatası nedeniyle bir parçanın onarılması veya değiştirilmesi gerektiği hallerde gerekli çalışma Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri tarafından ücretsiz olarak Orijinal Land Rover Parçaları kullanılarak gerçekleştirilecektir. Garanti konusunda daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servisleri ile görüşebilirsiniz.


* Satış fatura tarihi 01.07.2023 öncesi olan araçlar için 3 yıl / 100.000 km (hangisi önce dolarsa), satış fatura tarihi 01.07.2023 ve sonrası olan araçlar için 5 yıl / 150.000 km (hangisi önce dolarsa)


Parça ve Aksesuar

Garanti süresi dolduktan sonra üretim hatası nedeniyle bir parçanın onarılması veya değiştirilmesi gerektiği durumda, ilgili işlem Borusan Otomotiv Land  Yetkili Servisler tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Bu iki yıllık garanti Land Rover Yetkili Servislerden satın alınan tüm orijinal parça veya aksesuarı için geçerlidir.


Yeni bir araca takılan aksesuarlar

Aracınıza Land Rover Yetkili Servisi tarafından orijinal Land Rover aksesuarları takıldıysa, bu parçalar üretici garantisi kapsamında aynı şartlara ve garanti süresine tabi olacaktır. Bir araç, satın alma tarihinden itibaren bir ay içinde veya 1600 km'den daha az kullanılmış olması (o sırada hangi koşul geçerliyse) durumunda “yeni” olarak kabul edilir.


Hüküm ve Koşullar

Tüm araç parçaları ve aksesuarlarımız Land Rover’ın her araç için belirlediği yüksek emniyet ve güvenilirlik standartlarını karşılar. Bu nedenle aracınızda yalnızca orijinal Land Rover parça ve aksesuarlarını kullanmanızı önemle tavsiye ederiz. Diğer araç parçaları ve aksesuarları Land Rover tarafından test edilmemiş ve onaylanmamıştır. Bu yüzden bu parçaların kalitesini değerlendiremeyiz. Garanti orijinal Land Rover parçalarına ait olmayan aksesuar ve parçalar nedeniyle gerçekleşen hasarı kapsamaz.


Boya garantisi

Bu garanti ile birlikte aracın boyasının malzeme veya üretici kaynaklı uygulama hatası nedeniyle onarım gerektirmesi durumunda çalışma ücretsiz olarak, Land Rover Yetkili Servisi tarafından gerçekleştirilir. Bu kapsam aracınızın garanti süresi kadar geçerlidir.


Paslanmaya karşı garanti

Land Rover'ınızın gövdesinde herhangi bir parçanın hatalı üretim ve malzeme nedeniyle içten veya dıştan paslanması durumunda, ilgili paneller ücretsiz olarak Land Rover Yetkili Servisi tarafından onarılır veya değiştirilir. Bu kapsam, kilometreye veya aracın sahibinin değişmesine bakılmaksızın yeni Land Rover'ınızı teslim aldığınız günden itibaren 6 yıl için geçerlidir.


Yol Yardımı

Yol Yardım desteğimiz sayesinde, her zaman koruma altında olursunuz. Bu hizmetten, perakende satış faturası kesilerek satın aldığınız aracınızın ilk 3 yılı boyunca faydalanabilirsiniz. Herhangi bir arıza veya kaza durumunda yılın 365 günü, 24 saat yanınızdayız.


* *Türkiye sınırları içinde arızalanan veya hasarlanan araç, Yol Yardım desteği kapsamında, en yakın Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Servisine ücretsiz olarak çekilir.