KEŞFEDİN RANGE ROVER VELAR

KEŞFEDİN RANGE ROVER VELAR
Range Rover Velar Reductive Design
DETAYLARDA HASSASİYET

DETAYLARDA HASSASİYET

Range Rover Velar, aracın oranlarını iyileştirmek üzere farklı teknik görünümlerde yeni bir ızgara tasarımı dahil olmak üzere düzenlenmiş ve sadeleştirilmiş özelliklere sahiptir.
Range Rover Velar Reductive Design
SOFİSTİKE SADELİK

SOFİSTİKE SADELİK

Yeni merkezi konsolun sofistike sadeliği bol miktarda saklama alanını ve kablosuz şarj konforunu gizler.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLER

YENİ NESİL PIVI PRO

YENİ NESİL PIVI PRO

Ödüllü Pivi Pro1 bilgi/eğlence sistemi, yeni 11,4" kavisli cama sahip merkezi Dokunmatik ekranda tüm kontrolleri bir araya toplar. Sezgisel ses, klima ve koltuk ayar işleviyle sade, şık bir görünüm oluşturur.
KAPSAYICI SES DENEYİMİ

KAPSAYICI SES DENEYİMİ

Sizi sarmalayan bir ses deneyimi. Güçlü MeridianTM Signature Ses Sistemi maksimum 23 hoparlör ve 1300 W amplifikatör gücüyle high fidelity kalitesinde müzik sunar.
KABLOSUZ ŞARJ

KABLOSUZ ŞARJ

Kablosuz şarj ve bağlantı kabin içerisindeki dağınıklığı azaltırken uyumlu akıllı telefonlarınızı şarj etmenizi mümkün kılar.
SÜRÜCÜ ASİSTANI

SÜRÜCÜ ASİSTANI

Sürüş ve park deneyimini daha kolay ve daha güvenli hale getirmek üzere tasarlanan özellikler arasından seçiminizi yapın. Sürüş deneyiminizi zenginleştirmeye yönelik olarak sunulan birçok yenilikçi teknolojiden de yararlanabilirsiniz.

MODERN LÜKS

YENİLEYİCİ KONFOR

YENİLEYİCİ KONFOR

Profilli minderlerle çok daha iyi destek sağlayan bir koltuk tasarımı 20 kademeli masaj özelliğine sahip sürücü hafızalı ve elektrikli olarak yatırılabilme özelliğiyle zenginleştirilmiştir. Ek ısıtma ve soğutma konforuna sahip ön koltuklar da mevcuttur.

ELEKTRİKLİ PERFORMANS

ELEKTRİKLİ HYBRID

ELEKTRİKLİ HYBRID

Range Rover Velar plug-in elektrikli hybrid (PHEV) 105 kWsa elektrikli motor ve Ingenium benzinli motordan oluşan hibrit teknoloji ile iki dünyanın da en iyi yönlerini sunar. Maksimum 65 km'ye kadar onaylı kesintisiz elektrikli sürüş menzilinin keyfini çıkarın.**

ELEKTRİKLİ HYBRID TEKNİK ÖZELLİKLERİ (PHEV)

ELEKTRİKLİ MENZİL (AZAMİ)

65 KM**

WLTP Gerçek kullanım koşullarında beklenen maksimum 51 km menzil.

CO2 EMİSYONU (MIN)

38 G/KM**

EV Modunda sıfır egzoz emisyonu.

EV DIŞI ŞARJ (MIN)

30 DAKİKA

0'dan yüzde 80 seviyesine 30 dakikada hızlı DC şarj

EVDE ŞARJ (MIN)

2,5 SAAT

7 kW AC ev tipi şarj cihazı kullanıldığında yüzde 100’e kadar.

ÖZGÜVEN SAĞLAYAN KAPASİTE

Range Rover Velar Driving Dynamics
Range Rover Velar Optimum Traction
Range Rover Velar Adaptable Technologies

ISMARLAMA KİŞİSELLEŞTİRME

SİZİN İÇİN BENZERSİZ

SİZİN İÇİN BENZERSİZ

Seçenekler ve aksesuarlar paketi yelpazesi. Renk, jant ve tavan seçenekleri. Bu sizin Range Rover Velar'ınız

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

RANGE ROVER VELAR MODELLERİ

RANGE ROVER VELAR MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.
RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

Sofistike şiklik.

**Gösterilen değerler, üreticinin AB düzenlemelerine uygun olarak tam dolu bataryayla yapılan resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek değerler farklılık gösterebilir. CO2, yakıt ekonomisi, enerji tüketimi ve menzil değerleri sürüş stili, çevre şartları, yük, takılan jantlar, aksesuarlar, yol koşulları ve batarya durumu gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Menzil değerleri standart bir yol üzerinde seri üretim araçtan alınan verilere dayanmaktadır.

Şarj süreleri (sıralananlarla sınırlı olmamak üzere) bataryanın yaşı, durumu, sıcaklığı ve mevcut şarjı; kullanılan tesis ve şarj süresi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir.

1Connected Navigation, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmeti süresinin uzatılmasını gerektirir.

2Adil kullanım politikası geçerli olabilir. Standart 1 yıllık abonelik dönemi, Land Rover Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen başlangıç döneminin ardından uzatılabilir.

3Texcell araştırması, 2020, Panasonic adına gerçekleştirilmiş ve sonuçlar Panasonic tarafından yayınlanmıştır.

Alternatif donanım seviyeleri seçildiğinde standart özellikler değişiklik gösterebilir. Standart özellikler de motor tipine ve şanzımana bağlı olarak değişebilir.

Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.

Araç içi özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

Pivi ve InControl özellikleri, opsiyonlar, üçüncü taraf hizmetleri ve bu hizmetlerin kullanılabilirliği pazara bağlıdır. Ülkenizdeki kullanılabilirlik durumunu ve koşulların tamamını öğrenmek için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Bazı özellikler, Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından aboneliğin yenilenmesini gerektirir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.

Apple CarPlay®, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır. Apple Inc son kullanıcı koşulları geçerli olabilir.

Android AutoTM , Google LLC şirketinin ticari markasıdır.

App Store, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır.

Google Play Store, Google LLC şirketinin ticari markasıdır.

MeridianTM , Meridian Audio Ltd. şirketinin tescilli ticari markasıdır. TrifieldTM ve “three fields” cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.