Range Rover SV gerçek bir ayrıcalık isteyenler için daha fazla seçenek, üst düzey işçilik ve dokunularak fark edilen geliştirmeler sunar. Dokunabildiğiniz ve aynı zamanda görebildiğiniz lükstür.

SEÇKİN BİR YORUM

Kaliteli. Lüks. Ayrıcalıklı. Şimdiye kadar yaratılan en iyi Range Rover modeli.

AN EXQUISITE INTERPRETATION
AN EXQUISITE INTERPRETATION

RANGE ROVER LÜKSÜ

Özel ön ızgara ve tampon, iki Renkli Range Rover yazısı ile büyüleyici dış tasarımına hayran kalın. Semi-Aniline deri koltuklara oturun. Lüks Parlak Beyaz Seramik kontrollere dokunun. Her yolculuk bir etkinliğe dönüşür.

SV KİŞİSELLEŞTİRME

Kendi Range Rover SV'nizi yaratmak kişisel bir deneyimdir. SV’ye özel malzemeler arasında kabartmalı mozaik desene sahip Gloss White seramik kaplama veya mozaik metal kakmalı kontrast Natural Dark Linear Wenge ahşap döşeme yer alır.

KESİNTİSİZ BAĞLANTI

Sezgisel ve akıllı telefonunuza kolayca bağlanan Pivi Pro sürücü için olduğu kadar yolcular için de değerlidir. SV modeline özel iki 13,1 inç Dokunmatik ekran, arkada oturan yolculara ihtiyaç duydukları tüm bilgi ve eğlenceyi sağlar.

SV SIGNATURE SUITE 

Dört koltuklu SV Signature Suite seçeneği Uzun Aks Aralıklı modellerde zahmetsiz rahatlık ve artırılmış konforu bir araya getirerek üst düzeyde bir yolcu deneyimi sunar.

SV SIGNATURE SUITE

YARATILAN UYUM

Windsor deri ve deri içermeyen UltrafabricsTM1kaplamasıyla tam uzunluktaki arka konsol parlak bir üst bölüme ve entegre ortam aydınlatmasına sahiptir. Arka Koltuk Dokunmatik Ekran Denetleyici kablosuz şarj özelliğiyle ikinci sırada oturan arkadaki yolcuların konfor ve eğlence özelliklerini kontrol edebilmesini sağlar.

ÜST DÜZEY KONFOR

SV Signature Suite, Range Rover'ın konforunu çok daha net bir odak noktası haline getirir. Bardak tutucular ve aydınlatmalı konsol buzdolabı kapağı elektrikli olarak açılır ve Arka Koltuk Dokunmatik ekran denetleyicisi aracılığıyla rahatlıkla kontrol edilir. SV tasarımına sahip Dartington kristal cam donanım daha fazla zarafet sunar.

ÇOK YÖNLÜ BOŞLUK

Şekillendirilmiş kol desteği ve özel aydınlatmasıyla Elektrikli Olarak Açılan Kulüp Masası Arka Koltuk Dokunmatik Ekran Denetleyicisi üzerinden kullanılır. Bunun altında merkez konsoldaki güvenli ve entegre saklama alanları ile birlikte akıllıca kullanılan bir alan bulacaksınız.

SV INTREPID TEMASI

Dinamik. Gizlilik karakteri.

SV INTREPID THEME
SV INTREPID THEME

VURGU VE DETAYLAR

Bu temanın iç tasarım detayları özel ahşap döşeme ve kaplamaların yanı sıra Satin Black seramik kontrolleri içerir. Antrasit metal kaplama ve Grafit Atlas dış tasarım vurguları temayı çok daha çarpıcı hale getirir.

DAHA FAZLA KİŞİSELLEŞTİRME

SV Intrepid temasının dinamik odağını siyah kontrast tavan, kırmızı fren kaliperleri ve Narvik Black Gloss eklere ve Dark Tinted Lake yüzeye sahip 23 inç Satin Black jantlarla daha fazla vurgulayabilirsiniz.

DERİ İÇERMEZ

Gelişmiş deri içermeyen UltrafabricsTM SV Intrepid temasında mevcuttur. Yumuşak, esnek ve güçlü malzeme benzersiz dikdörtgen perfore yüzeye sahiptir.

SV SERENITY TEMASI

Ayrıcalığını öne çıkaran gösterişsiz vurgularla saf lüks.

SV SERENITY THEME
SV SERENITY THEME

VURGU VE DETAYLAR

SV Serenity temasının her milimetresi lüks odaklıdır. Dış detayları Corinthian Bronze rengiyle parlarken, özel iki renkli iç tasarım aracın etkileyici kimliğini vurgular.

DAHA FAZLA KİŞİSELLEŞTİRME

SV Serenity dış tasarım teması Corinthian Bronze kontrast tavan ve Corinthian Bronze Satin eklentilere sahip opsiyonel 23 inç Gloss Dark Grey jantlarla çok daha farklı hale getirilebilir.

MOZAİK SÜSLEME

Bir dizi gösterişli yeni ahşap kaplama ile mozaik örnekli metal kakma süslemeler içeren kaplama detaylara gösterilen titiz özeni gözler önüne serer. Koltuklardaki mozaik işlemeler iç tasarımı tamamlar.

RANGE ROVER SV MOTORLARI

Range Rover SV şimdiye kadar sunduğumuz en gelişmiş motorlarla birlikte sunuluyor.

BENZİNLİ VE DİZEL

BENZİNLİ VE DİZEL

Yeni 615BG (453kW) dahil olmak üzere benzinli ve dizel seçenekleri mevcuttur.** V8 Twin Turbocharged benzinli motor ve 350BG (258kW) hafif hybrid Ingenium 6 silindirli dizel.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI

ÖZEL ARAÇ OPERASYONLARI

Benzersiz Land Rover Araçlar.
RANGE ROVER MODELLERİ

RANGE ROVER MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.

1Renk seçimine bağlıdır.
* P550e yalnızca Standart Aks Aralıklı olarak sunulur.
** Yalnızca SV modellerinde bulunur.