CLASSIC DEFENDER WORKS V8 70TH EDITION

CLASSIC DEFENDER WORKS V8 70TH EDITION

EFSANEVİ MODEL, HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜ
TEMEL ÖZELLİKLER MOTOR 5,0 litre V8 Motor HIZLANMA 90 Station Wagon için 5,6 saniyede 0-60 GÜÇ 405 bg

YENİDEN TASARLANAN DEFENDER

70.yıl dönümünde bu global ikonu saygıyla anan Land Rover Classic, şimdiye kadarki en güçlü ve en kaliteli Defender’ı tasarlıyor: V8 motorlu, 405 bg, koleksiyonerler için hazırlanan: Defender Works V8.

LAND ROVER’IN 70. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ PERFORMANS VE İYİLEŞTİRİLMİŞ LÜKS ÖZELLİKLERİ BİR ARAYA GETİREREK ÜSTÜN CLASSIC DEFENDER MODELİNİ TASARLADIK.

TIM HANNIG
JAGUAR LAND ROVER CLASSIC DİREKTÖRÜ

PERFORMANS

HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜ VE DAHA KALİTELİ

HER ZAMANKİNDEN DAHA GÜÇLÜ VE DAHA KALİTELİ

Land Rover tarafından sunulan 405 bg ve 515 Nm tork üreten 5,0 litrelik benzinli V8 motor ile Defender Works V8, 0’dan 60 100km/sa’a 5,6 saniyede ulaşır.
ZF 8 İLERİ OTOMATİK ŞANZIMAN

ZF 8 İLERİ OTOMATİK ŞANZIMAN

V8 güç aktarım elemanı, her vites değişimini 200 milisaniyede tamamlayan, hızlı bir tepki veren ve sport moduna sahip, gelişmiş ZF 8 ileri otomatik vites ile sunulur.
GÜNCELLENMİŞ GÜÇ AKTARIM ORGANLARI

GÜNCELLENMİŞ GÜÇ AKTARIM ORGANLARI

Otomatik tork yönlendiren merkez diferansiyele sahip çift hızlı transfer kutusu, torkun %90’ını gerektiği şekilde ön ve arka akslara iletir.
GELİŞMİŞ KAPASİTE VE HAKİMİYET

GELİŞMİŞ KAPASİTE VE HAKİMİYET

Yeniden yapılandırılmış süspansiyon, gelişmiş yay ve amortisörlere sahiptir. Yeni 18 inç diamond turned Sawtooth alaşım jantlar, her türlü zemine uygun lastikler ve gelişmiş frenler, sürüş sırasında ekstra güven sağlar.
DEFENDER WORKS V8

UZMANLIKLA ÜRETİLDİ

Uzman mühendisler ve tarihi araç uzmanlarına sahip ileri teknolojili tesisimiz Jaguar Land Rover Classic Works, resmi Land Rover dönüşümleri için tek adrestir.

Defender Works V8 70th Edition dönüşümü, her biri Özgün Araçlar oluşturmaya adanmış uzman ekibimiz tarafından tedarik edilmiş, bir araya getirilmiş ve titizlikle boyanmış 150 araca uygulanmıştır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

GÜNCEL TEKNOLOJİ

GÜNCEL TEKNOLOJİ

Haber/eğlence sistemi, Land Rover Classic’in yeni tanıtılan DAB Classic Radyosu, surround ses sistemi, akıllı telefon entegrasyonu ve GPS navigasyonunu içerir.
ÜSTÜN İÇ TASARIM KONFORU

ÜSTÜN İÇ TASARIM KONFORU

Yolcular, tamamen Windsor deri ön panel, kapı panelleri ve tavan astarının yanı sıra Taurus deri RECARO spor koltuklarla kalitenin ve konforun keyfini çıkarır.
ÖZEL DIŞ TASARIM DETAYLARI

ÖZEL DIŞ TASARIM DETAYLARI

Bir dizi ayrıcalıklı dış tasarım detayı, Defender Works V8 aracına ikonik görünümü ile tam uyumlu, modern bir siluet kazandırır. Bu detayların öne çıkanları arasında, siyah kontrast tavan, 18 inç diamond turned Sawtooth alaşım jantlı tekerlek davlumbazları ve gelişmiş bi-LED farlar yer alır.

GÖVDE STİLLERİ

 STATION WAGON

90 STATION WAGON

2 kapılı Defender 90, maksimum manevra kabiliyeti ve lüks bir iç tasarıma sahiptir. 4 yolcuyu taşımaya uygundur.
110 STATION WAGON

110 STATION WAGON

4 kapılı Defender 110, maksimum yük kapasitesine ve lüks bir iç tasarıma sahiptir. 7 yolcuyu taşımaya uygundur.

LAND ROVER CLASSIC WORKS

CLASSIC WORKS, MUHTEŞEM BİR GELECEK YARATMAK ÜZERE LAND ROVER’IN OLAĞANÜSTÜ, ÜNLÜ GEÇMİŞİNDEN YARARLANIR.
LAND ROVER CLASSIC WORKS