ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

MODERN TEST TESİSLERİNDEN ARAÇ GEÇMİŞİ KONTROLLERİNE KADAR, LAND ROVER’INIZ İÇİN HER TÜRLÜ HİZMETTE YANINIZDAYIZ.

ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER

Uzman mühendisler ve tarihi araç uzmanlarına sahip Araç Sahibi Hizmetleri tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Land Rover modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

servis

SERVİS

Düzenli servis, bir Classic bakımının önemli bir parçasıdır. Bu nedenle, ilk üretim sırasında yapılmış kontrolleri tekrarlayan ve bunları günümüzün teknik uzmanlığıyla bir araya getiren, benzersiz servis seçenekleri geliştirdik. Tüm çalışmalar, aracınızı ve aracınızın değerini korumaya yardımcı olmak için Jaguar Land Rover Classic Works Servis Defteri’nize kaydedilir.
RESTORASYON

RESTORASYON

Fiziksel durumu nasıl olursa olsun, aracınızı önceki kusursuz haline döndürmek üzere restore edecek Classic uzmanlarına sahibiz. Restorasyon hizmetlerimiz, sekiz belirleyici aşamadan oluşur. Aracın yeniden montajına kadar, ilk muayene ve bileşen denetimi, söküm, medya temizleme, gövde düzeltme ve bileşen yenileme işlemleri gerçekleştirilir. Her bir aşama, uzman teknisyenlerimiz tarafından Classic aracınızın özgünlüğünü tam olarak koruma garantisi ile, titizlikle gerçekleştirilir.

LAND ROVER CLASSIC

LAND ROVER CLASSIC WORKS

LAND ROVER CLASSIC WORKS

Yeni Land Rover Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi araç uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.
ÖZGÜN ARAÇLAR

ÖZGÜN ARAÇLAR

İkonik Land Rover Series I ve orijinal 2 kapılı Range Rover’lar da dahil olmak üzere limited edition classic Land Rover araçları titizlikle yeniden yapılandırılıyor ve geçmiş günümüze taşınıyor.