KEŞFEDİN

RANGE ROVER
KEŞFEDİN RANGE ROVER

FARK YARATAN TASARIM

Range Rover L460 22MY
ETKİLEŞİM İÇİN TIKLAYIN
FARK YARATAN TASARIM

KALİTELİ DIŞ TASARIM

Çağdaş yorum, aşırı detaylardan arındırılmış, şık, modern bir forma dönüşen sade tasarım.
A REFINED EXTERIOR
DISTINGUISHED DESIGN

ABARTISIZ KALİTE

Kusursuz sade doğası ve teknolojiye yönelik sezgisel bir yaklaşımla desteklenen modern ve sofistike iç tasarım.

LÜKS DERİ MALZEMELER

Lüks ve kalite açısından tüm beklentilerinizi karşılayacak seçkin deri malzemeler arasından seçim yapın. Beş renk seçeneği mevcuttur.

SÜRDÜRÜLEBİLİR MALZEMELER

Deri olmayan, lüks KvadratTM kumaş ve UltrafabricsTM alternatifler modern görünümlü yumuşak bir malzeme sunar.

ÖZEL TASARIM YÜZEYLER

Kaliteli ahşap döşemelerin yanı sıra geniş malzeme ve kaplama seçenekleriyle iç mekanı kişisel tarzınıza göre uyarlayın.

KALİTE VE LÜKS

RAFİNE YOLCULUK

RAFİNE YOLCULUK

Yüksek kapasiteli koltuklarla Range Rover her açıdan lüks bir yolculuk deneyimi sunar.
AKTİF GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİĞİ

AKTİF GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİĞİ

Yeni nesil Aktif Gürültü Engelleme Özelliği istenmeyen gürültüleri, titreşimleri ve dikkat dağıtan sesleri ortadan kaldırır. Dünyada ilk kez başlıklarda yer alan hoparlörler aracılığıyla kaliteli bir kabin içi ortamı için kişisel sessiz alanlar oluşturur.
KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ PRO

KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ PRO

PM2,5 filtrasyon ve nanoeTMX teknolojisi SARS-CoV-2 virüsü1 dahil olmak üzere kokuları, bakterileri ve alerjiye neden olan maddeleri önemli ölçüde azaltırken CO2 Yönetimi kabin içindeki seviyeleri izleyerek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.
DÖRT BÖLGELİ KLİMA KONTROLÜ

DÖRT BÖLGELİ KLİMA KONTROLÜ

Sürücü, ön yolcu ve ikinci koltuk sırasının iki yanındaki yolcular için ayrı kontrollerle birlikte dört bölgeli Klima Kumandası sıcaklığı ve hava akış şiddetini kişisel tercihlerinize göre ayarlamanıza izin verir.

SEZGİSEL TEKNOLOJİ

YENİ NESİL PIVI PRO

YENİ NESİL PIVI PRO

Ödüllü Pivi Pro bilgi/eğlence sistemi şimdiye kadarki en sezgisel sistemimizdir. Tüm kontrolleri tek bir Dokunmatik Ekranda birleştirerek akıllı telefonlarla kolay bağlantı sunar.
KAPSAYICI SES DENEYİMİ

KAPSAYICI SES DENEYİMİ

MeridianTM Signature Sound gerçeğine benzer ses üretir. Bir subwoofer ve 34 hoparlör MeridianTM Trifield 3D teknolojisi aracılığıyla her koltukta kapsayıcı bir ses deneyimi yaratır.
ARKA KOLTUK KONTROLLERİ

ARKA KOLTUK KONTROLLERİ

Yolcuların ikinci sıradaki Yönetici Sınıfı arka koltuklarda yer alan 8 inç Dokunmatik Ekran aracılığıyla Arka Koltuk Eğlence Sistemi ve konfor özelliklerini kontrol etmelerine izin verir.
SÜRÜCÜ ASİSTANI

SÜRÜCÜ ASİSTANI

Sürüş ve park deneyimini daha kolay hale getirmek üzere tasarlanan özellikler arasından seçiminizi yapın. Sürüş deneyiminizi zenginleştirmeye yönelik olarak sunulan birçok yenilikçi teknolojiden de yararlanabilirsiniz. 
DİJİTAL LED FARLAR

DİJİTAL LED FARLAR

Daha yüksek görüş ve çözünürlükle geceleri daha fazlasını görün. İmza niteliğinde DRL içeren Dijital LED farlar, Görsel Yansıtma ve Adaptif Ön Aydınlatma öncelikle aracın önündeki yolu izlemek üzere navigasyon verilerini kullanır.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ZAHMETSİZ KONTROL

ZAHMETSİZ KONTROL

Adaptive Dynamics sistemi, gövde ve direksiyon hareketlerini saniyede 500 kereye kadar izleyerek ve amortisör ayarlarını sürekli olarak iyileştirerek akıcı bir sürüş ve üstün kontrol sağlar.
HAKİM SÜRÜŞ

HAKİM SÜRÜŞ

Elektronik Aktif Arka Kilit Diferansiyeli, arka aksta tekerlekler arasındaki kaymayı kontrol ederek virajlarda daha fazla çekiş kuvveti sağlar ve arazide yola daha iyi tutunmanıza olanak tanır.
DENGELİ GÜÇ

DENGELİ GÜÇ

Frenle Tork Yönlendirme özelliği, en dar virajlarda bile kontrollü dönüş ve yol tutuşu sağlar. Elektronik diferansiyel ve fren sistemi, viraj dönüşü sırasında motor torkunu dört tekerlek arasında dengeli bir şekilde dağıtır.
HUZURLU KONFOR

HUZURLU KONFOR

Elektronik Havalı Süspansiyon, Range Rover’ı virajlara hazırlayarak sakin bir konfor sağlar. Dynamic Response Pro, elektronik aktif devrilme kontrolü (eARC) aracılığıyla daha iyi yol tutuşunu sağlayarak yol üzerindeki performansı optimize eder.

OLAĞANÜSTÜ KAPASİTE

ALL WHEEL STEERING
ELEKTRONİK HAVALI SÜSPANSİYON
YAPILANDIRILABİLİR PROGRAMLAR

ISMARLAMA KİŞİSELLEŞTİRME

Charente Grey (Premium Metalik) | Autobiography | Standart Aks Aralığı Beş Koltuklu

ÖZEL TASARIM VEYA SİPARİŞE HAZIR

Gövde rengi, jant ve iç tasarım opsiyonları ile aracınızı kişiselleştirmeden önce model, motor ve teknik özellik paketini seçin.
SİZİN İÇİN BENZERSİZ

SİZİN İÇİN BENZERSİZ

Seçenekler ve aksesuarlar paketi yelpazesi. Renk, jant ve tavan seçenekleri. Bu sizin Range Rover'ınız.

KEŞFEDİN

RANGE ROVER MODELLERİ

RANGE ROVER MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Kaliteli. Lüks. Ayrıcalıklı.
TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bilgileri ve değerleri görüntüleyin.

Standart, opsiyonel özellikler ve bunların bulunabilirliği araçların teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanlarına) ve pazara göre değişiklik gösterebilir ya da başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Görselleri baz alarak sipariş talebi oluşturulmaması, daha fazla bilgi için yetkili satıcı ile iletişime geçilmesi önerilir.