YENİ RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Yenilikçi süspansiyon, fren ve motor teknolojileriyle şimdiye kadar sunulan en hızlı, en dinamik Range Rover Sport.
SV Edition One modeli tamamen ayırtılmış olsa da şimdiden ilgilendiğinizi ileterek diğer Range Rover Sport SV modelleri hakkında ilk bilgi alanlardan olabilirsiniz.

SINIRLARI ZORLAR

Bir SUV'da dünyada ilk kez sunulan teknolojilerle bir araya getirilen en son teknolojik yenilikler. Performans artırmaktan çok daha fazlasını sağlar.

DEVRİM NİTELİĞİNDE DİNAMİKLER

Taviz vermeyen bir konforla birlikte sunulan üst düzey performans. 6D Dynamics havalı süspansiyon sistemi neredeyse yatma ve savrulma davranışlarının tümünü ortadan kaldırır. Dünyada ilk kez bir SUV'da sunulan bu teknoloji dinamik potansiyelinin tamamını ortaya çıkarmak üzere Range Rover Sport SV EDITION ONE'ın gelişmiş şasisiyle bir araya geliyor.

SESİ HİSSEDİN

Araç içi vibro akustik teknolojisinin bir sonraki nesli, sektörde öncü SUBPACTM platformu aracılığıyla birden fazla duyuya hitap eden bir ses deneyimi sunar. Bu son teknoloji Body and Soul Seat (BASS) altı Sağlık programı içerir. Yalnızca sesi duymakla kalmayıp aynı zamanda hissetmek isteyenler için.
SV'NİN TÜM GÜCÜNÜ ORTAYA ÇIKARTIN

SV'NİN TÜM GÜCÜNÜ ORTAYA ÇIKARTIN

Direksiyon üzerindeki aydınlatmalı düğmeyle SV Modunu etkinleştirin. Araç zemine doğru 15 mm alçalarak kendisini hazırlar. Artık daha keskin bir gaz tepkisini, daha hızlı vites değiştirmelerini, ellerinizde direksiyonu ağırlığını ve egzozdan gelen yoğun sesi hissedebilirsiniz.
FARKLI SES

FARKLI SES

Aktif egzoz sistemi, yüksek performanslı SV markalı araçlarla özdeşleşen farklı bir ses sunmanın yanı sıra azami performans için gerekli olan en uygun termal yönetimi de sağlar. Dörtlü egzoz paslanmaz çelik kaplamaya sahiptir ve Karbon Fiber malzemeyle kaplıdır.
GÜÇLÜ VE TEPKİLİ

GÜÇLÜ VE TEPKİLİ

Özel olarak ayarlanmış 635 BG Twin Turbocharged 4,4 litre V8 motor Range Rover'ı en güçlü olmasının yanı sıra en hızlı aracımız haline getiriyor. Motor olağanüstü sürüşle birlikte anında tepki verirken, en üst seviyede gücü her zamankinden daha verimli şekilde sağlıyor.

DIŞTAN GÖRÜNÜM

Ciddi bir amaca yönelik ifade sunan Range Rover Sport SV EDITION ONE, kusursuz oranları işlevsel güzellikle bir araya getiriyor. Hava akışı en uygun performansı sunmak üzere dikkatli bir biçimde yönetilirken alçak sürüş yüksekliği güçlü, ayakları yere basan bir estetiği de vurguluyor. "SV Modu" çok daha kapsayıcı bir sürüş deneyimi için sürüş yüksekliğini daha da azaltıyor.

LÜKS HİSSİ

Kalite ve konforla harmanlanan güçlü bir sportif karakter sunan iç tasarım araç ve sürücü arasındaki bağlantıyı yansıtır.
MODERN KONFOR

MODERN KONFOR

Hafif koltuk tasarımı UltrafabricsTM malzemeyle 3D-Knit sıfır atık tekstil malzemeyi bir araya getirerek gerçek anlamda çağdaş bir konfor ve performans sunar.
GÜÇ ELİNİZİN ALTINDA

GÜÇ ELİNİZİN ALTINDA

Performansı parmak uçlarınızda hissedin. Direksiyon tasarımı, gelişmiş bir temas deneyimi için belirgin başparmak yuvaları ve yenilikçi saydam kenarlı ışıklı vites kanatçıklarıyla tasarlanmıştır. Aracın gerçek potansiyelini ortaya çıkartmak ve kabini kırmızı renkte ortam ışığıyla donatmak üzere SV Modu düğmesine basın.
KESKİN DETAYLAR

KESKİN DETAYLAR

Her detayında kalite. Range Rover Sport SV EDITION ONE temel temas noktalarında sunulan Siyah Seramik kaplamayla lüks bir saate benzer pürüzsüz, elmas benzeri bir temas deneyimi sunar.

YENİ RANGE ROVER SV ARACINIZI SEÇİN

Range Rover Sport SV EDITION ONE, her biri merkez konsol, ön dağıtıcı, marşpiyeler ve kapı altı lambalarıyla farklı marka yerleşimine sahip üç ayrı renk önerisiyle birlikte sunulur.

CARBON BRONZE MATTE

İddialı bir duruş. Gövde renginde Carbon Fibre motor kapağı, 23 inç Carbon Fibre Satin Grey Tint jantlar ile Cinder Grey ve Ebony UltrafabricsTM iç tasarım ile Carbon Bronze Matte gövde rengiyle sunulur.
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN