TEMİZ VE VERİMLİ INGENIUM.

TEMİZ VE VERİMLİ
INGENIUM.

HEM BENZİNLİ HEM DİZEL ARAÇLAR İÇİN SUNULAN SON DERECE VERİMLİ INGENIUM MOTORLARIMIZ, UZUN VADEDE PARADAN TASARRUF SAĞLAR.
Müşteriler her türlü arazi koşuluna uygun araçlardan beklenen performansı ileriye taşıyan ve daha çevre dostu araçlar talep ediyor. Ingenium motorlarımız ise bunu yeni bir seviyeye taşıyor.
DR. WOLFGANG ZIEBART
JAGUAR LAND ROVER GRUP MÜHENDİSLİK DİREKTÖRÜ

ÇEVRE DOSTU

Tüm motorlarımız, EU6 standartlarına uygundur; ancak Ingenium motorlarımızda CO2 ve nitrojen oksit gibi zararlı emisyon seviyeleri daha da düşüktür.

GELİŞMİŞ PERFORMANS

Ingenium motorların yüksek tork seviyesi, daha hızlı tepki veren ve etkileyici bir sürüş sunar.

PARA TASARRUFU

Daha iyi bir yakıt verimliliği ve daha az emisyon, yakıt ve vergi ücretlerinin azalmasını sağlar. 2,0 litrelik 180PS Evoque Dizel motor, D vergi dilimine dahildir ve ilk yıl ücreti yalnızca 160 Pound’dur.

KESİNTİSİZ VE SESSİZ SÜRÜŞ

Kesintisiz ve çok daha sessiz bir sürüş deneyimi sağlayan Ingenium motorlar, daha hafiftir.

SİZİN İÇİN DOĞRU OLAN INGENIUM MOTOR HANGİSİ?

Ingenium motorlar, yakıt açısından şimdiye kadar ürettiğimiz en verimli motorlardır; ancak ihtiyaçlarınıza en uygun olan seçeneği tercih etmelisiniz.

INGENIUM DİZEL

INGENIUM DİZEL

Aracınızla daha uzun yolculuklara çıkmak ve emisyon bölgesi uygulamalarına sahip farklı şehirlere özgürce seyahat edebilmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız Ingenium dizel motorlar, sizin için en iyi seçenek olacaktır. Ingenium dizel motorlar, yüksek verimlilikle hızlanıp hızınızı korumanızı sağlarlar.
INGENIUM BENZİNLİ

INGENIUM BENZİNLİ

Maliyet ve emisyon seviyesini düşük tutarak güçlü, hızlı tepki veren bir sürüş tercih ediyorsanız Ingenium benzinli motorlarımız sizin için en iyi seçim olacaktır. Ingenium benzinli motorlar, çevik bir sürüş için performansı arttırır ve sık sık yapılan kısa yolculuklar için son derece uygundur.