FİLO, KURUMSAL VE DİPLOMATİK SATIŞ

FİLO, KURUMSAL VE DİPLOMATİK SATIŞ

Land Rover İngiliz tasarım ve mühendisliğinin en iyi örneğini sergiler. Discovery Sport da dahil olmak üzere ayrıcalıklı, yetenekli ve çok yönlü araçlarımızın tümü gelişmiş yakıt verimliliği ve düşük CO2 emisyonuna sahiptir. Ayrıca, son derece rekabetçi seviyede bir toplam sahip olma maliyeti sunar. İlham veren, motive eden ve uygun maliyetli bir şirket aracı arıyorsanız Land Rover sizin için en uygun seçenektir.
evoque

BİZE ULAŞIN

Cem GÜRAY - JLR Filo ve Kurumsal Satış Yetkili Uzmanı

Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Hamidiye mah. Selçuklu cad. No: 10 VadiPark B Blok Kat:2 Kağıthane 34408 İstanbul
Telefon: +90 212 412 72 76

E-POSTA

ÖZEL SATIŞLAR

DİPLOMATİK KURUMLAR VE ELÇİLİKLER

DİPLOMATİK KURUMLAR VE ELÇİLİKLER

Bir diplomat veya ülkenizi dış ülkelerde temsil eden Uluslararası bir organizasyonun üyesi iseniz, yeni Land Rover'ın araç yelpazesindeki size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
KURUMSAL SATIŞ

KURUMSAL SATIŞ

Günümüzde şirketler küreselleştikçe, kendi değerleri ve duruşlarını tam anlamıyla yansıtabilecek araçlara daha fazla ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle birçok şirket, filo profillerine bizim araçlarımızı da dahil ediyor. Her lokasyonda aynı beceriyi göstermeye yetkin olan bu araçlar, son derece bağlantılı ve kapasiteli bir sürüş sunar; ayrıca gerçek anlamda rekabetçi bir Toplam Sahip Olma Maliyeti sağlar.
ÖZEL ARAÇLAR

ÖZEL ARAÇLAR

Land Rover araçlarını daima profesyonel ihtiyaca yönelik olarak özelleştirir.