LAND ROVER YOL YARDIM

LAND ROVER YOL YARDIM

LAND ROVER YOL YARDIM

Land Rover Yol Yardım, Land Rover sahiplerinin içinin rahat etmesini sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir programdır. Program, otomobilin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesinde acil durumda Yol Yardım sunar.

SERVİS

İçerisinde her türlü teknik donanımın ve eğitimli bir teknisyenin bulunduğu Yol Yardım aracı, 0392 225 27 22 numaralı Yol Yardım telefonuna ulaşan Land Rover kullanıcılarına, haftanın 7 günü, 24 saat hizmet götürüyor.

Araçları garanti kapsamında olan Land Rover sahiplerinden, Yol Yardım hizmeti karşılığında yol, işçilik ve parça ücreti alınmıyor. Garanti kapsamına girmeyen araçlardan ise, servise gidip gelme mesafesi 100 kilometreyi aşmadığı müddetçe yol ücreti talep edilmemektedir ve sadece normal servis ve parça ücreti tahsil edilmektedir.


Hİzmet Kapsamı

 
Yol Yardım, aracınızın yola hiç ya da güvenli şekilde devam edememe durumlarında, yerinde ve 1 saati aşmayacak onarımların hizmetini verir. Bunun dışındaki onarımlarda aracınızı en yakın Yetkili Servise çekilmesi önerilecektir.

GARANTİ

GARANTİ

Otomobilinizi satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır.
UZATILMIŞ GARANTİ PAKETİ

UZATILMIŞ GARANTİ PAKETİ

Garanti Plus ile Land Rover'ınızın 3 yıl olan standart garantisini 120.000 km'ye kadar +1 yıl veya +2 yıl uzatmanın ayrıcalığını yaşayın.