Uşak sürüş Deneyimi

Uşak sürüş Deneyimi

Harika bir gün, aracı limitlerine kadar zorladığımdan emin değilim. Ancak kendi limitlerime yaklaştığıma şüphe yok.
KARYN REIDY
LAND ROVER EXPERIENCE KATILIMCISI, SOLIHULL, UK

Land Rover Experience ile sınırların zorlandığı unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor.

Borusan Otomotiv Motorsport eğitmenleri eşliğinde Türkiye'nin farklı lokasyonlarında yapılacak sürüş etkinlikleri ile nefes kesen maceralar yaşayabilir,
farklı hava ve zemin koşullarında Land Rover'ların üstün yol tutuş kabiliyetini ve teknolojik yeniliklerini deneyimleyebilirsiniz.

KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDE: UŞAK

Defender'lar ile her sonbaharda gerçekleşen konvoy sürüşünde, aracın gücünü hissedebilir, Uşak'ın bilinmeyen yerlerini keşfederken eşsiz bir maceranın parçası olabilirsiniz. 27-29 Eylül ve 29 Eylül - 1 Ekim tarihlerinde sınırlı sayıda katılımcının katılabildiği deneyim sürüşünün detayları BOM Akademi web sitesinde.
KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDE: UŞAK

İLKLERİN ŞEHRİ: UŞAK

Uşak, Ege Bölgesi’nde tatil denince hemen akla gelen şehirlerden olmasa da barındırdığı zenginliklerle, kanyon ve köprüleriyle, antik kent ve vadileriyle Batı Anadolu’nun en güzel seyahat rotalarından biri. Öyleyse gelin, Uşak’ı birlikte keşfedelim.

ONELIFE BLOG'DA OKUYUN
İLKLERİN ŞEHRİ: UŞAK

KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDE: KAPADOKYA

Masal diyarını andıran peribacaları, tarihi ve coğrafyasıyla Türkiye'nin en güzel rotalarından biri olan Kapadokya’da Defender ile konvoy sürüşünün bir parçası olabilirsiniz.   

BOM Akademi eğitmenleri eşliğindeki sürüş deneyiminin detayları BOM Akademi web sitesinde.

KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDE: KAPADOKYA

GÜZEL ATLAR ÜLKESİ, KAPADOKYA.

3 buçuk milyon yıl önce yaşanan bir volkanik patlama sonucu oluşan ve iklimsel olaylar sonrasında aşınarak son halini alan Kapadokya, tarihiyle, coğrafyasıyla en etkileyici yerlerden biri. Macerasever ekibinin Kapadokya’da yolculuğu, OneLife Blog’da.


ONELIFE BLOG'DA OKUYUN

GÜZEL ATLAR ÜLKESİ, KAPADOKYA.

KAR VE BUZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Zorlu kış koşullarında araçları limitlerine kadar zorlayabileceğiniz sürüş etkinliği ile hem sürüş becerilerinizi geliştirebilir hem de sınırlarınızın ne kadar geniş olabileceğinin farkına varabilirsiniz. 
KAR VE BUZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

KIŞ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ

Zorlu hava ve zemin koşullarında araç kullanırken dikkat etmeniz gerekenleri biliyor musunuz? Hazırsanız kış aylarında da unutulmaz maceralar deneyimleyebilmeniz için kış sürüşünde dikkat etmeniz gereken detayları 9 maddede sıralıyoruz.


ONELIFE BLOG'DA OKUYUN
KIŞ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ

GLOBAL DENEYİM SÜRÜŞLERİ

TAM GÜN

TAM GÜN

Daha zorlu arazi koşullarını keşfedin ve kalifiye bir eğitmenin gözetiminde sürüş tekniklerinizi geliştirin. Aracınızı çeşitli arazi koşullarında sürün ve sizi gerçek koşullara hazırlayacak seviyede güven kazanın. Tam Günlük deneyimi tamamladığınızda, artık İleri Deneyime hazırsınız.
ÖZEL TASARIM

ÖZEL TASARIM

Kazanmak istediğiniz beceriyi bize söyleyin; siz, müşterileriniz ve personeliniz için özel bir Land Rover deneyimi oluşturalım. Heyecan verici sürüş deneyimi, takım oluşturma, ödüller, serbest günler veya kutlamalar en zorlu gereksinimlere göre yapılandırılabilir.
LAND ROVER EXPERIENCE TURU

LAND ROVER EXPERIENCE TURU

Zorlu bir macera mı arıyorsunuz? Land Rover Experience Turu, sizi çok sayıda heyecan verici engel ve arazi koşulunu deneyimlemek üzere en sevdiğiniz Land Rover’ın direksiyonuna getiriyor. Zorlu yokuş çıkışlar, inişler, iki tekerlek üzerinde yan sürüş ve çok daha fazlasını sunan tur, Land Rover’ın dengeli kapasitesini bizzat deneyimlemenizi sağlar. Zaten düz zeminlerin nesi eğlenceli ki?
DAHA FAZLA BİLGİ

DENEYİM SÜRÜŞÜ İÇİN REZERVASYON YAPIN

30 Sürüş Deneyimi Merkezi. Bir keşif dünyası.

DAHA FAZLA MACERA MI İSTİYORSUNUZ?

DAHA FAZLA MACERA MI İSTİYORSUNUZ?

Dünyanın dört bir yanındaki olağanüstü yolculukları keşfedin!
DAHA FAZLA BİLGİ