LAND ROVER RENT

Range Rover Evoque'u kısa dönem kiralayın, standartlarınızı hep zirvede yaşayın. 
LAND ROVER RENT
MODERN DETAYLAR

MODERN DETAYLAR

Range Rover Evoque, göz alıcı tasarım detayları ve ileri teknolojisiyle yolculuklarınızı bir adım öne taşıyor. Yolculuğunuzda, konforunuzdan ödün vermeyin.
EŞSİZ YOLCULUKLARINIZ İÇİN

EŞSİZ YOLCULUKLARINIZ İÇİN

Kısa dönem kiralama seçenekleri ile Range Rover Evoque’un konforunu her yolculuğunuzda yaşayın. Yolculuğunuzun her anı unutulmaz bir deneyime dönüşsün.
Range Rover Evoque L550 21MY
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN

RANGE ROVER EVOQUE

Teknoloji ve lüksün mükemmel dengesi

- Çarpıcı coupe tarzı tasarım
- Modern iç tasarım
- Gelişmiş teknolojik detaylar


GENEL BAKIŞ
GALERİ

3 ADIMDA KİRALAYIN

1.ADIM
TALEBİNİZİ İLETMEK İÇİN FORMU DOLDURUN.
2.ADIM
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE DETAYLARI GÖRÜŞÜN.
3.ADIM
ARACINIZI TERCİH EDECEĞİNİZ İKİ NOKTADAN BİRİNDEN TESLİM ALIN
1.ADIM
TALEBİNİZİ İLETMEK İÇİN FORMU DOLDURUN.
2.ADIM
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE DETAYLARI GÖRÜŞÜN.
3.ADIM
ARACINIZI TERCİH EDECEĞİNİZ İKİ NOKTADAN BİRİNDEN TESLİM ALIN

LAND ROVER RENT

Land Rover Rent* ile ilgili detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.  


Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızı belirtmek isteriz. Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.


*Land Rover markalı araç kiralamaları, Babur Arslan Turizm Ticaret Özel Sağlık Hizmetleri ve Sanayi A.Ş. (“Travelium”) firması tarafından yürütülmektedir. Şirketimize araç kiralama talebinizi iletmeniz üzere, kiralama süreci hakkında ön bilgi vermek için Şirketimiz sizinle iletişime geçmektedir. Kiralama sürecinin yürütülmesi için ise Travelium firmasına yönlendirilmeniz sağlanmaktadır. Şirketimizin kiralama sürecinize ilişkin bir kontrolü ya da sorumluluğu olmadığını lütfen unutmayın. Kiralama sürecinizle ilgili tüm detaylar için Travelium firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.