ELEKTRİKLİ VE HİBRİT BATARYA TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİKLİ VE HİBRİT BATARYA TEKNOLOJİSİ

UZUN KULLANIM ÖMRÜ GARANTİSİ

Tıpkı Land Rover'ınızın geri kalanında olduğu gibi, plug-in hybrid (PHEV) aracınızın içindeki güçlü lityum-iyon batarya, her yıl ve her koşulda tam bir güvenle sürüş için tasarlanmıştır.


PHEV ARAÇ BATARYASI NASIL ÇALIŞIR?

PHEV ARAÇ BATARYASI NASIL ÇALIŞIR?

Land Rover PHEV aracınızdaki batarya, tek bir şarj edilebilir kutu içinde birlikte çalışan birkaç ayrı lityum-iyon modülden oluşur.

Land Rover aracınızın gaz pedalına bastığınızda güç, bataryadan tekerlekleri tahrik eden elektrikli motora aktarılır. Bu işlem depolanan elektriği tüketir ve ardından yine aracınızı şarj cihazına takıp yeniden şarj etme zamanı gelir.
PHEV ARAÇ BATARYASI NE KADAR DAYANIR?

PHEV ARAÇ BATARYASI NE KADAR DAYANIR?

PHEV bataryalar, Land Rover'ınızın ömründen bile daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Dizüstü bilgisayarınızda veya cep telefonunuzda bulunan lityum-iyon bataryanın çok daha küçük versiyonundan farklı olarak Land Rover PHEV batarya, performansını uzun yıllar ve binlerce kilometre boyunca optimize etmek için özel teknolojiler ve teknikler kullanır.

Bunlar arasında gelişmiş sıvı soğutma sistemleri ve bataryayı sürekli şarjın yıpratıcı etkilerinden korumaya yardımcı olan akıllı bir tampon yer alır.

PHEV BATARYA TAAHHÜDÜMÜZ

İçinizin rahat etmesi için Land Rover PHEV aracınızın bataryası için kapsamı 6 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa) olan bir garanti sunarız. Garanti kapsamı devam ederken elektrikli araç uzmanlarımız tüm malzeme kusurlarını ücretsiz olarak onarır.

Aslında nadiren meydana gelen batarya sorunu genellikle tek bir hücreden kaynaklanır. Bu hücreyi içeren modül, batarya grubunu en yüksek performansına döndürmek için kolayca değiştirilebilir.
PHEV BATARYA TAAHHÜDÜMÜZ

ZAMANI GELDİĞİNDE YENİDEN KULLANIRIZ VE
GERİ DÖNÜŞTÜRÜRÜZ

PHEV bataryalarımızın ömrünü uzatmak, sürdürülebilirlik stratejimizin merkezinde yer alır.

LAND ROVER ARAÇTA BİRİNCİ KULLANIM ÖMRÜ
ENERJİ DEPOLAMA SİSTEMİ OLARAK İKİNCİ KULLANIM ÖMRÜ
SÜRDÜRÜLEBİLİR STRATEJİMİZİ KEŞFEDİN

ELEKTRİKLİ VE ELEKTRİKLİ HİBRİT SÜRÜŞÜ KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

Bir Land Rover PHEV araçla hiçbir mesafe ulaşılmaz değildir. Aracınızın elektrikli menzilini her yolculukta nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi görün.
ŞARJI

ŞARJI

Şarj sürelerinden maliyet tasarrufuna kadar, PHEV aracınızı evde veya varış noktanızda şarj etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
SÜRDÜRÜLEBİLİR SÜRÜŞ

SÜRDÜRÜLEBİLİR SÜRÜŞ

Elektrik gücünün saflığı aracılığıyla sürdürülebilir lüksü nasıl yeniden tasarladığımızı keşfedin.