SÜRDÜRÜLEBİLİR SÜRÜŞ

SÜRDÜRÜLEBİLİR SÜRÜŞ

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞE ÖNCELİK VERİYORUZ

Dünya değişip gelişirken Land Rover da bu değişime ayak uyduruyor. Elektrikli sürüş sayesinde karbon emisyonu ve karbon ayak izinizi azaltmaya yardımcı olursunuz. Hedeflerimize ulaşmak için elektriği SUV’larımızın ve stratejik planlarımızın merkezine koyuyoruz.

Ancak hedeflerimiz bununla kalmıyor. Sürdürülebilir lüksü nasıl yeniden tasarladığımızı ve bugün elektrikli sürüşle nasıl fark yaratabileceğinizi keşfedin.

SIFIR EMİSYON YOLCULUĞUMUZ

Elektrikli araçlarımızın ötesinde, tedarik zincirimizden üretim süreçlerimize kadar işimizin tüm alanlarında 2039 yılı itibarıyla karbon nötr olmayı hedefliyoruz.

Üretim ağımız genelinde, Birleşik Krallık'taki tüm tesislerde %100 yenilenebilir, sıfır karbonlu elektrik kullanarak karbon nötr olma hedefimiz doğrultusunda çalışıyoruz.
SIFIR EMİSYON YOLCULUĞUMUZ

BATARYA DÖNGÜSEL EKONOMİSİ

Bir Land Rover kullandığınızda, uzun ömürlülük standart bir özelliktir. Bu, PHEV aracınızın bataryası için de geçerlidir. İçinizin rahat etmesi için kapsamı 6 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolarsa) olan bir garanti sunarız.


Bataryanız mevcut kullanım ömrünün sonuna geldiğinde, kapsamlı geri dönüşüm programlarımız aracılığıyla sürdürülebilirlik taahhüdümüz devam eder.

HER GÜN ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

Bir elektrikli veya elektrikli hibrit aracın direksiyonunda, her yolculuğunuzun neden olduğu etkiyi azaltma gücüne sahipsiniz.

BATARYANIZIN ŞARJI HEP DOLU OLSUN

BATARYANIZIN ŞARJI HEP DOLU OLSUN

Tam dolu bir batarya ile uyanmak, gün boyunca elektrikli menzilinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Aracınızı şarj etmenin en hızlı, en pratik ve uygun maliyetli yolu, evde şarj cihazınıza takmanızdır.
YOĞUN OLMAYAN SAATLERDE YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIMI

YOĞUN OLMAYAN SAATLERDE YENİLENEBİLİR ENERJİ KULLANIMI

PHEV aracınızı ülke genelinde enerji kaynaklarına talebin daha az olduğu gece saatlerinde şarj ederek şarj işleminizin etkisini azaltabilirsiniz. Ayrıca bu sayede çok daha ucuz elektrikli araç tarifesinden ve çok sayıda sağlayıcının şebekede kullandıkları yenilenebilir enerji miktarını artırmak için yenilenebilir enerji taahhüdünden de yararlanabilirsiniz.
TAMAMEN ELEKTRİKLİ ARAÇ (EV) MODUNDA SÜRÜŞ

TAMAMEN ELEKTRİKLİ ARAÇ (EV) MODUNDA SÜRÜŞ

Land Rover PHEV aracınız tek bir düğmeye basılarak benzinli ve elektrikli sürüş arasında geçiş yapabilir. Tamamen Elektrikli Araç (EV) modunda sürüş, daha kısa yolculuklarda bir yerden bir yere sıfır egzoz emisyonuyla gitmenin basit bir yoludur.

ELEKTRİKLİ VE ELEKTRİKLİ HİBRİT SÜRÜŞÜ KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

ELEKTRİKLİ VE HİBRİT BATARYA TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİKLİ VE HİBRİT BATARYA TEKNOLOJİSİ

PHEV araçlarımızın elektrikli motoruna güç sağlayan dayanıklı teknolojiyi tanıyın ve bunun sürdürülebilir geleceğimize nasıl yön verdiğini öğrenin.
ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ

Hiçbir mesafe asla sınırların dışında değildir. Menzilinizi her yolculukta nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi görün.
ŞARJI

ŞARJI

Şarj sürelerinden maliyet tasarrufuna kadar, PHEV aracınızı evde veya varış noktanızda şarj etme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.