4x4 ARACINIZDA BİSİKLET TATİLLERİ

4x4 ARACINIZDA BİSİKLET

4x4 maceralarınıza fazladan birkaç tekerlek ekleyin. İster yol bisikleti, ister dağ, yarış, BMX veya patika bisikleti olsun, Land Rover sizi ve ekipmanınızı kolaylıkla ve şık bir biçimde başlangıç çizgisine taşır.

BİSİKLET TATİLİ DONANIMI

Bisiklet taşıyıcılarından bagajlarınızı korumaya kadar Land Rover’ın lifestyle aksesuarları 4x4 bisiklet maceralarını her zamankinden daha kolay hale getirir.

TAVANA MONTE EDİLEN BİSİKLET TAŞIYICISI

TAVANA MONTE EDİLEN BİSİKLET TAŞIYICISI

Bu sağlam, kilitlenebilir taşıyıcı bir bisiklet taşıma kapasitesine sahiptir. Standart Tavan Rayları ve Çapraz Tavan Barları ile iki bisiklet taşıyıcısı alır.
BAGAJ KUTUSU

BAGAJ KUTUSU

Kasklar, yedek şambriyeller, bisiklet ayakkabıları ve su geçirmez ekipman için uygun olan bu kilitlenebilir 410 litre hacmindeki tavan kutusu maksimum 75 kg taşır ve iki taraftan da açılabilir.
ÇEKİ DEMİRİNE MONTE EDİLEN 3 BİSİKLET TAŞIYICI

ÇEKİ DEMİRİNE MONTE EDİLEN 3 BİSİKLET TAŞIYICI

Bu çeki demiri bisiklet taşıyıcısı, Çok Kademeli ve Elektrikli Açılır çeki demiriyle birlikte kullanılır. Maksimum güvenlik için hızlı takılan/çıkarılan mekanizmaya sahiptir. Maksimum yük kapasitesi 51 kg’dır.
ÇEKİ DEMİRİNE MONTE EDİLEN 2 BİSİKLET TAŞIYICISI

ÇEKİ DEMİRİNE MONTE EDİLEN 2 BİSİKLET TAŞIYICISI

Bu çeki demiri bisiklet taşıyıcısı, Çok Kademeli ve Elektrikli Açılır çeki demiriyle birlikte kullanılır. Maksimum güvenlik için hızlı takılan/çıkarılan mekanizmaya sahiptir. Maksimum yük kapasitesi 40 kg’dır.
BAGAJ FİLELERİ

BAGAJ FİLELERİ

Küçük ve orta ölçekli eşyaların temiz ve güvenli şekilde yük alanında tutulmasını sağlar. Bisiklet onarım kitleri, güneş kremi, bisiklet eldivenleri ve şort gibi malzemeler için idealdir. Set iki adet fileden oluşur.
BAĞLANTI KAYIŞI

BAĞLANTI KAYIŞI

Bu ağır hizmete uygun kayış tavana monte edilen malzemeleri çapraz tavan barlarına ve portbagajlara sabitlemeye yardımcı olur.

OFF ROAD SÜRÜŞ BECERİLERİNİZİ TAZELEYİN

Land Rover, sizi ve bisikletinizi gitmek istediğiniz her yere götürür.

KUM ÜZERİNDE SÜRÜŞ

KUM ÜZERİNDE SÜRÜŞ

Aracınızı ister plajda ister çölde sürün, kumda sürüşe yönelik uzman tavsiyelerimize kulak verin.
ÇAMURDA SÜRÜŞ

ÇAMURDA SÜRÜŞ

Land Rover'ın Çekiş Kontrolü, gücü çekiş kuvvetinin en güçlü olduğu tekerleklere yönlendirir; böylelikle dengeli bir ivmeyi koruyabilirsiniz.
TAŞLIK YOLDA SÜRÜŞ

TAŞLIK YOLDA SÜRÜŞ

Asfaltı geride bırakın ve taşlık arazide sürüşe yönelik uzman ipuçlarıyla profesyonel bir off-road sürücüsü olun.