Electronic Vehicle Health Check

EVHC+

TAMAMLAYICI ELECTRONIC VEHICLE HEALTH CHECK ALIN

HER KİLOMETRE AYRI BİR ZEVKTİR

Yüksek hizmet düzeyimizin bir parçası olarak Electronic Vehicle Health Check ile Land Rover’ınızın genel durumuna ilişkin kapsamlı bir değerlendirme sunuyoruz. Yaklaşık 15 dakika süren Electronic Vehicle Health Check değerlendirmesi, Servis Danışmanı tarafından size bildirilir. eVHC+ uygulaması kapsamında tespit edilen ve onarım onayı verilmiş işlemler aracınız Yetkili Servisteyken tamamlanacaktır. Alternatif olarak, gerekli işlerin yapılabilmesi için dilediğiniz bir güne randevu da verebiliriz. Land Rover aracınız ile her kilometrenin keyfini çıkardığınızdan emin olmak için buradayız. Electronic Vehicle Health Check sırasında, aracınızı kontrol eden Teknisyen, tespit edilen onarım gereksinimlerini sizinle paylaşmak için videoya çekebilir*.

Bu raporda, anlaşılması kolay bir trafik lambası sistemi kullanılır. YEŞİL, işlemin gerekli olmadığını belirtir; SARI, işlemin tavsiye edildiğini veya bu noktaya gelecekte dikkat edilmesi gerektiğini ifade eder; KIRMIZI, acil müdahale gerektiğini gösterir.

1. KONTROL

1. KONTROL

Land Rover Teknisyeni, Electronic Vehicle Health Check işlemini gerçekleştirir ve kontrol listesindeki maddeleri yeşil, sarı ve kırmızı olarak değerlendirir.
2. BİLGİLENDİRME

2. BİLGİLENDİRME

Yapılan değerlendirme kapsamında detaylı şekilde bilgilendirilirsiniz.
3. DEĞERLENDİRME

3. DEĞERLENDİRME

Gerekli durumlarda tespit edilen onarım gereksinimleri tarafınıza video olarak kişiselleştirilmiş bir mesaj olarak gönderilir.
4. YETKİLENDİRME

4. YETKİLENDİRME

Tespit edilen onarım detaylarıyla birlikte toplam maliyet teklifi tarafınıza iletilir.
Electronic Vehicle Health Check

DEĞERLENDİRME VE ONAY

Aracınızı kontrol eden teknisyen yeşil, sarı veya kırmızı olarak kontrol listesinde bulunan tüm maddeleri değerlendirir. Değerlendirme sonucu, toplam maliyet teklifi ile birlikte tarafınıza iletilir. Çalışmayı onaylayabilir veya iptal edebilirsiniz ya da yetkili servisinizden konuyu daha ayrıntılı görüşmek için size geri dönmesini talep edebilirsiniz.

ELECTRONIC VEHICLE HEALTH CHECK

OPEN ALL
eVHC KONTROL LİSTESİNE GÖZ ATIN

*Bu özellik pazara bağlıdır.