STİL SAHİBİ TATİL

STİL SAHİBİ TATİL

Şehirde, kırsalda veya uzak kıyılarda. Gittiğiniz her yerde, bakışları üzerine toplayan aksesuarlarla premium Land Rover SUV’unuzu şık bir şekilde zenginleştirin ve koruyun.

HER TÜRLÜ TATİLE HAZIR

Her sürüşün tadını çıkarabilmeniz için tasarlanan en son Land Rover aksesuarları ile hayatınızı kolaylaştırın. Erişim kolaylığına yönelik yan basamaklardan, aracınızın iç tasarım kalitesini sağlayacak korumalı yük alanına kadar çeşitli seçenekler mevcuttur. Filmlerimizi izleyerek şık yolculuklar için ilham alın.

RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

Su sporları, kış sporları, yelken veya binicilik. Aksesuarlarımız tatilde gitmek istediğiniz yere şık bir biçimde ulaşmanıza ve SUV’unuzun performansını arttırmanıza yardımcı olacak.
RANGE ROVER EVOQUE

RANGE ROVER EVOQUE

Şehir içi SUV aracınızın fark edilmesini sağlayın. Kano kullanma ve bisiklete binmeden snowboard yapmaya kadar sizi yeni bir hobiye başlatmaya teşvik eder.
DISCOVERY

DISCOVERY

Çeki Demirine Monte Edilen Bisiklet Taşıyıcısı ve Su Sporları Taşıyıcı dahil olmak üzere bisiklete binmeye veya dağ güneşinde kano yapmaya uygun tüm Discovery aksesuarları her sürüşü bir macera haline getirir.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Kayak, dalış, bisiklet veya yelken.. Bir sonraki tatilinizde hangi macerayı yaşayacaksınız?

ŞIK DONANIM

Tatilinizi şık bir tarzla geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey

AÇILIR YAN BASAMAKLAR

AÇILIR YAN BASAMAKLAR

Land Rover 4x4 aracınızın kabin ve tavanına kolay erişim sağlayan bu basamaklar kapı açıldığında veya anahtarlık etkinleştirildiğinde 1,5 saniyede otomatik olarak açılır. Özel çamurluk giydirmesi kapandığında zarif bir görüntü verir.
SABİT YAN BASAMAKLAR

SABİT YAN BASAMAKLAR

Bu sabit basamaklar girişe ve çıkışa yardımcı olur ve tavana erişimi kolaylaştırır. Tasarım özellikleri arasında, parlak paslanmaz çelikten kaplama ve lastik paspas bulunur.
PASLANMAZ ÇELİK ALT MUHAFAZA (ÖN)

PASLANMAZ ÇELİK ALT MUHAFAZA (ÖN)

Off-road stili ön alt muhafaza, parlak cilalı kaplamaya sahip paslanmaz çelikten üretilir.
PASLANMAZ ÇELİK ALT MUHAFAZA (ARKA)

PASLANMAZ ÇELİK ALT MUHAFAZA (ARKA)

Off-road stili arka alt muhafaza, parlak cilalı kaplamaya sahip paslanmaz çelikten üretilir.
ARKA YÜK ALANI KAPI EŞİĞİ KAPLAMASI

ARKA YÜK ALANI KAPI EŞİĞİ KAPLAMASI

Paslanmaz çelikten ve fırçalanmış kaplamaya sahip kapı eşiği kaplaması, yükleme ve boşaltma sırasında yük alanı kaplamasını korur. Ebony, Lunar veya Espresso renklerde sunulur.
KARBON FİBER GELİŞTİRMELER

KARBON FİBER GELİŞTİRMELER

Parlak kaplamalı büyüleyici, yüksek kaliteli karbon fiber detaylar. Aynalar (resimde), yan havalandırmalar, bagaj kapağı kaplaması, kaput havalandırmaları, yan havalandırma kanatları, ön ızgara çerçevesi ve sis lambası çerçevesi için sunulur.
BARBOUR, LAND ROVER KOLEKSİYONUNDA

BARBOUR, LAND ROVER KOLEKSİYONUNDA

Tam anlamıyla İngiliz simgesi olan iki marka, Land Rover ve Barbour, giysi ve aksesuar işbirliğini sunar. Barbour for Land Rover Koleksiyonu İngiliz açık hava geleneğinin en iyi yönlerini hayata geçirir. Stil ve işlevselliğin birbiriyle uyumlu şekilde işlenmesine dair ortak anlayış, gelişmiş ve güvenilir bir giysi ve aksesuar koleksiyonu meydana getirdi. Koleksiyona Barbour mağazaları, Land Rover Deneyim Merkezleri ve online Land Rover Mağazasından ulaşılabilir.

4x4 ARACINIZLA TATİL

4X4 ARACINIZLA TATİL