OFF-ROAD TATİL

OFF-ROAD TATİL

BU TATİLDE ŞEHRİ ARDINIZDA bırakın ve İÇİNİZDEKİ Bear Grylls’İ ortaya Çıkarın. Land Rover’laR her arazİYİ dİze getİrebİLİR ve dİĞer araçların ulaşamadığı yerlere gİDEBİLİRSİNİZ.

OFF-ROAD SÜRÜŞÜNDE TEMEL İHTİYAÇLAR

Orman, nehir, çöl veya dağlık araziler içerisinden geçerken aracınızın formunu korumasını sağlayın ve Land Rover’ın temel off-road aksesuarlarıyla araç sürmeyi daha konforlu hale getirin.

ÇAMUR KORUYUCU FLAPLAR

ÇAMUR KORUYUCU FLAPLAR

Sıçramaları önler ve aracınızın boyasını toprak ve taşlara karşı korur. Dış tasarım stilini tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır.
JANT TEMİZLEYİCİ

JANT TEMİZLEYİCİ

Land Rover araçları için Autoglym tarafından özel olarak formüle edilmiştir. Fren tozu ve yolun kirini söker, alaşım jantlarınızı yeni gibi korur.
KARGO BARİYERİ (TAM YÜKSEKLİKTE)

KARGO BARİYERİ (TAM YÜKSEKLİKTE)

Yolcuları kasisli yollarda yer değiştiren eşyalara karşı korur. ECE–17 mevzuatına uygundur.
YÜKSELTİLMİŞ HAVA GİRİŞİ

YÜKSELTİLMİŞ HAVA GİRİŞİ

Tozlu ortamlar için ideal bu yükseltilmiş hava girişi motora daha temiz hava girmesini sağlar ve filtre tıkanıklıklarını önler. Aracın “A” direğine sabitlenir ve mevcut havalandırma bağlantılarını kullanır.
GÖVDE YANI KAPLAMALAR

GÖVDE YANI KAPLAMALAR

Yandaki araçların neden olabileceği hasarlara karşı kapı panellerinizi koruyun. Bu kaplamalar 4 parçalı bir takım olarak sunulur ve yetkili satıcı tarafından aracınızın rengine uygun şekilde boyanır.
SU GEÇİRMEZ KOLTUK KILIFLARI Bu yüksek kalitede koltuk kılıflarıyla aracınızın içini kumlu ayaklardan ve ıslak saçlardan koruyun. Çeşitli renkler mevcuttur.

SU GEÇİRMEZ KOLTUK KILIFLARI

Bu yüksek kalitede koltuk kılıflarıyla aracınızın içini kumlu ayaklardan ve ıslak saçlardan koruyun. Çeşitli renkler mevcuttur.

OFF ROAD SÜRÜŞ BECERİLERİNİZİ TAZELEYİN

Off-road sürüşü yalnızca dik tepeler ve kaya tırmanışları anlamına gelmez. Farklı zeminlerle nasıl başa çıkabileceğinizle ilgili off-road sürüşü ipuçlarımızı keşfedin.

KUM SÜRÜŞÜ

KUM SÜRÜŞÜ

Aracınızı ister plajda ister çölde sürün, kumda sürüşe yönelik uzman tavsiyelerimize kulak verin.
SUDAN GEÇİŞ

SUDAN GEÇİŞ

Derinlik Algılama teknolojisi su içinden geçmenin yarattığı stresi ortadan kaldırır ve off-road sürüşüne eğlence katar.
ÇAMUR SÜRÜŞÜ

ÇAMUR SÜRÜŞÜ

Land Rover'ın Çekiş Kontrolü, gücü çekiş kuvvetinin en güçlü olduğu tekerleklere yönlendirir; böylelikle dengeli bir ivmeyi koruyabilirsiniz.