4X4 ARACINIZLA OFF-ROAD SÜRÜŞ

4X4 ARACINIZLA OFF-ROAD SÜRÜŞ

ENGEBELİ EĞİMLERİN VE DERİN SULARDAN GEÇMENİN YALNIZCA UZMANLARIN İŞİ OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUNUZ? BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN.

OFF-ROAD BECERİSİ

Off-road ortamıyla başa çıkmak üzere hızlı ipuçları ve teknikler

ÇAMURDA SÜRÜŞ

ÇAMURDA SÜRÜŞ

Terrain Response fonksiyonunda Mud and Ruts modunu etkinleştirin. Mevcut şeritte kalmaya çalışın. Tekerlekleri düz tutun ve size kılavuzluk etmesi için bilgi ekranını kullanın.
KUM ÜZERİNDE SÜRÜŞ

KUM ÜZERİNDE SÜRÜŞ

Terrain Response fonksiyonunda Sand modunu etkinleştirin. Kumdan geçmenin sırrı zeminin ne kadar sıkı olduğunu bilmektir. Kum üzerinde araç sürmek ve batmamak için ivmeyi korumanız gerekir.
SUDAN GEÇİŞ

SUDAN GEÇİŞ

Suyun ne kadar derin olduğunu anlamaya çalışın. Durgun, daha sığ sularda derinliği ölçmek için ayağınızı ve bir sopa kullanın veya bir başka aracın geçişini izleyin.
TEPELİK ALANLARDA SÜRÜŞ

TEPELİK ALANLARDA SÜRÜŞ

Yokuş yukarı çıkarken, tepeye düz yaklaşın ve mümkün olan en yüksek vitesi kullanın. Dik bir eğimde asla aracın yönünü çevirmeyin. Yokuş aşağı giderken Yokuş İniş Kontrolü fonksiyonunu devreye sokun.
KAYALAR ÜZERİNDE SÜRÜŞ

KAYALAR ÜZERİNDE SÜRÜŞ

Kayalar ve küçük taş döküntüleri üzerinden geçmeden aracınızdan çıkın ve riskleri değerlendirin. Terrain Response fonksiyonunda Rock Crawl modunu seçin; bu mod düşük aralıklı vitesleri etkinleştirir.
TAŞLIK YOLDA SÜRÜŞ

TAŞLIK YOLDA SÜRÜŞ

Terrain Response fonksiyonunda Grass/Gravel/Snow modunu etkinleştirin. Taşlık zemin sürekli olarak değişen, tutuşun zayıf olduğu bir zemindir. Bu nedenle her zaman düşük hızda sürün.

OFF-ROAD SÜRÜŞ KILAVUZU

Temel 4x4 off-road kılavuzumuzla daha az kullanılan yolları deneyin.
OFF-ROAD SÜRÜŞ KILAVUZU

4x4 OFF-ROAD MACERALARI

Islay’den Faroe adalarına kadar Discovery arşivlerinden unutulmaz anlar. Bunlar Land Rover maceraseverlerimizin öyküleridir.

DISCOVERY ANILARI

DISCOVERY ANILARI

Korkusuz maceracılar çok sevilen Discovery ile en iyi off-road anlarını paylaşıyorlar.
FAROE ADALARI

FAROE ADALARI

Land Rover sürücüsü Moi Torrallardona volkanik kayalar ve yeşil vadilerde Discovery Sport’u test ediyor.

LAND ROVER İLE MACERA DOLU YOLCULUKLAR

Land Rover'ınızın direksiyonunda dünyada simge haline gelmiş rotaları keşfedin. Abercrombie & Kent aracılığıyla hayalinizdeki off-road macerasına çıkın.
LAND ROVER İLE MACERA DOLU YOLCULUKLAR

OFF-ROAD AKSESUARLARI

Lamba koruyucuları ve çamurluk etekliklerinden tam gövde altı korumasına kadar Land Rover Gear Aksesuarları bir sonraki 4x4 off-road maceranız için ihtiyacınız olan her şeyi taşır.

LAMBA KORUYUCULARI

LAMBA KORUYUCULARI

Aerodinamik tasarımlı ve kalıplanmış hafif polimerden oluşan bu lambalar küçük çarpmalara karşı olağanüstü bir koruma sağlar.
ÇAMURLUK ETEKLİKLERİ

ÇAMURLUK ETEKLİKLERİ

Sıçramaları önler ve boyayı toprak ve taşlara karşı korur. Dış tasarımı tamamlayan çeşitli tasarımlarla, ön ve arka jantlar için sunulur.
KARGO BARİYERİ

KARGO BARİYERİ

Yolcuları hareketli bir sürüş sırasında yer değiştiren eşyalara karşı korur. Opsiyonel yük alanıyla birlikte yarım veya tam yükseklikte sunulur.

OFF-ROAD EĞİTİMİ

Çamurlu zeminler, kaya tırmanışları ve dik eğimlerin ustası olmak ister misiniz? LRE merkezlerimizden birinde uzman eğitimi için Yarım Gün, Tam Gün veya İleri Deneyim randevunuzu alın.
OFF-ROAD EĞİTİMİ