GO CARD

GO CARD İLE BİRLİKTEYİZ

 
Land Rover Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi GO Card ile pekiştiriyoruz. GO Card başvurusu yaparak aracınızı servis devamlılık programımıza üye yapabilirsiniz. GO Card, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. GO Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.
 
*GO Card avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden GO Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Aracın Yaşı = (GO Card başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.

EN AVANTAJLI SERVİS HİZMETLERİ GO CARD'DA

 
GO Card, Land Rover Yetkili Servis listesinde yer alan servislerimizden alacağınız servis hizmetlerinde, faturanız üzerinde belirli oranlarda anında peşin indirim sağlar. Bir sonraki ziyaretinizi beklemeden, kazanılan indirim tutarı ödeme anında faturadan düşülür ve siz aracınızın model yılına göre değişen oranlarda daha düşük ödeme yaparsınız. Kazanılan indirim oranları aracınızın model yılına göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tabloda indirim oranlarını görebilirsiniz

* Araç Yaşı İndirim oranları
2 yaşını dolduran % 10 İşçilik
3 yaşını dolduran % 5 Parça % 15 İşçilik
4 yaşını dolduran % 10 Parça % 15 İşçilik
5 yaşını dolduran % 15 Parça % 15 İşçilik
6 yaşını dolduran( ve üzeri) % 20 Parça % 15 İşçilik

*Parça indirim oranları, model yılına göre artmaktadır. 1 yıl içerisinde aracınızın en az bir servis işlemi faturalandırılırsa, bir sonraki 12 aylık dönemde bir üst indirim dilimindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 
GO Card, Land Rover Yetkili Servisleri' nin sizlere sunacakları yeni hizmetlerinden öncelikli olarak haberdar olmanızı sağlar.
 

GO CARD SAHİBİ OLMANIN AVANTAJI

 
GO Card, 2 yaşını geçmiş araçlar için alınabilir.
 
Aracın yaşı = (GO Card başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.
 
Aracınızı kullanılmış olarak aldıysanız GO Card için yaş sınırı söz konusu değildir.
 
GO Card, tüm Land Rover ve Range Rover araçlar için alınabilir.

GO CARD İÇİN HEMEN BAŞVURUN

 
Ruhsat bilgilerinizle 0850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'mizle irtibat kurabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirilmeye alınacak ve en kısa sürede GO Card'ınız hazırlanıp, belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir.
 
Araç satın alırken eski sahibinden devir:
 
* GO Card'ı olan kullanılmış bir araç satın aldığınızda, eski sahibinden GO Card'ı teslim almayı unutmayınız, çünkü bilgilerinizi yenilemek kaydı ile GO Card'ın tüm avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Bunun için 0850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'ni arayıp, GO Card kayıtlarını yeniletmeniz yeterli olacaktır.

GO CARD KEYFİNİ TAM YAŞAMANIZ İÇİN

 
Önemli bilgiler.
 
GO Card'ınız düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, GO Card avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde GO Card'ınız yenilenmeyecektir.
 
Aracınızın Yaşı: GO Card üyeliğini başlatmak için aracınızın tescil tarihinden GO Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani aracınızın yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.
 
Aracınızın Yaşı = ( GO Card başvuru tarihi - Aracınızın tescil tarihi ) / 360.
 
Kullanılmış Araçlar: Aracınızı kullanılmış olarak aldıysanız GO Card için yaş sınırı söz konusu değildir ancak satın aldıktan sonra 15 ay içerisinde ruhsat fotokopinizle yetkili servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
 
Kullanım Süresi: GO Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, aracınızın yılda en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde GO Card' ınız yenilenmeyecektir.
 
Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.
 

GO CARD DESTEK HATTI

 
İlave sorularınız ve önerileriniz için 0 850 252 30 30 nolu telefondan İletişim Merkezi'mizi arayabilirsiniz.

(7 gün / hafta içi: 08:00-20:00 arasında, hafta sonu: 10.00-18.00)