SERVİS HİZMETLERİ

SERVİS HİZMETLERİ
ORİJİNAL PARÇALAR

ORİJİNAL PARÇALAR

Orijinal Land Rover parçaları aracınız için özel olarak tasarlanmıştır ve Land Rover'ınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak avantajlarla birlikte sunulur.
ONLINE SERVİS RANDEVUSU

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
LAND ROVER SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ

LAND ROVER SADAKAT PROGRAMI İLE BİRLİKTEYİZ

Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi Land Rover Sadakat Programı ile pekiştiriyoruz. Land Rover Sadakat Programı, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.
İADE VE GERİ DÖNÜŞÜM

İADE VE GERİ DÖNÜŞÜM

Çevreye karşı sorumluluğumuzun bir parçası olarak, geri dönüşüm yönetmeliklerine uygun tasarımı, geri dönüştürülebilen malzemelerin yoğun şekilde kullanımını ve tehlikeli malzeme kullanımının azaltılmasını içeren eksiksiz bir araç geri dönüşüm programı geliştirdik.
HASAR DESTEK MERKEZİ

HASAR DESTEK MERKEZİ

Hasar anında destek almak istediğinizde yapmanız gereken şey anında 0850 250 67 67’yi aramak. Hasar Destek Merkezi, size evrakların doldurulması, kasko ve trafik poliçesi ile ilgili gerekli tüm yönlendirmeleri yapar.
CASTROL YAĞ

CASTROL YAĞ

İdeal performans için en yeni teknik özellikleri karşılamak amacıyla Land Rover, aracınızda Castrol tarafından şimdiye kadar üretilen en güçlü yağ olan Castrol EDGE Professional kullanmanızı önerir.
ADBLUE®

AdBlue®

Euro 6, dizel motorlar ve seçimli katalitik indirgeme: def'in tanimi, yeniden doldurulma yöntemi ve sik sorulan sorular
DEF'İN BAKIMI

DEF'İN BAKIMI

AB yönetmeliği uyarınca bu sıvı olmaksızın otomobilinizi çalıştıramayacağınız için Land Rover'ınızın DEF deposunu her zaman dolu tutmanız önemlidir. Otomobilinizin mesaj merkezi DEF seviyesi azaldığında sizi önceden uyarır ve yeniden doldurmak üzere size yeterli zaman tanır. Land Rover Yetkili Satıcınız/Yetkili Servisiniz de planlı bakım işleminin bir parçası olarak depoyu yeniden doldurur.
YETKİLİ SATICI BULUN

*Land Rover Sadakat Programı avantajlarından yararlanabilmeniz için aracınızın tescil tarihinden Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir. Aracın Yaşı = (Land Rover Sadakat Programı başvuru tarihi - aracınızın tescil tarihi ) / 360.