SERVİS

SERVİS
ORİJİNAL PARÇALAR

ORİJİNAL PARÇALAR

Orijinal Land Rover parçaları aracınız için özel olarak tasarlanmıştır ve Land Rover'ınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacak avantajlarla birlikte sunulur.
ONLINE SERVİS RANDEVUSU

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Dilediğiniz Land Rover Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
BAKIM İŞLEMLERİ

BAKIM İŞLEMLERİ

Bakım paketi satın alarak seçtiğiniz ürün için geçerli olan yaş veya km. sınırına kadar (hangisi önce dolarsa) aşağıda belirtilen hizmetlerden sözleşmeniz kapsamında ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
GO CARD İLE BİRLİKTEYİZ

GO CARD İLE BİRLİKTEYİZ

Land Rover Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi GO Card ile pekiştiriyoruz. GO Card, 2 yaşını doldurmuş* araçlarınıza servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; araç yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor.
İADE VE GERİ DÖNÜŞÜM

İADE VE GERİ DÖNÜŞÜM

Çevreye karşı sorumluluğumuzun bir parçası olarak, geri dönüşüm yönetmeliklerine uygun tasarımı, geri dönüştürülebilen malzemelerin yoğun şekilde kullanımını ve tehlikeli malzeme kullanımının azaltılmasını içeren eksiksiz bir araç geri dönüşüm programı geliştirdik.
JANTLAR

JANTLAR

Normal yol gereksinimlerinin çok ötesinde performans gösterecek şekilde test edilen orijinal Land Rover alaşım jantlar çok geniş çeşitlilikte zeminlerde aşırı düzeyde gerilime rahatlıkla dayanır.
HASAR DESTEK MERKEZİ

HASAR DESTEK MERKEZİ

Hasar anında destek almak istediğinizde yapmanız gereken şey anında 0850 250 67 67’yi aramak. Hasar Destek Merkezi, size evrakların doldurulması, kasko ve trafik poliçesi ile ilgili gerekli tüm yönlendirmeleri yapar.
CASTROL YAĞ

CASTROL YAĞ

İdeal performans için en yeni teknik özellikleri karşılamak amacıyla Land Rover, aracınızda Castrol tarafından şimdiye kadar üretilen en güçlü yağ olan Castrol EDGE Professional kullanmanızı önerir.