ONARIM PAKETLERİ

ONARIM PAKETLERİONARIM PAKETLERİ

LAND ROVER
UZATILMIŞ GARANTİ PAKET FİYATLARI

* Fiyatlara KDV dahil değildir. Fiyatlar, an itibariyle geçerli olup Uzatılmış Garanti Paketi'nin müşteriye faturalandığı tarihteki fiyat nihai olacaktır. Söz konusu nihai fiyatı belirleme serbestisi Borusan Otomotiv’e aittir.

UZATILMIŞ GARANTİ

Uzatılmış Garanti Paketi, bazı istisnalar dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsar. Perakende satış faturası 1 Temmuz 2023 öncesi kesilen 38 ay ve 80.000 km'yi aşmamış Land Rover araçlara sunulur.


Uzatılmış Garanti paketi süresi seçtiğiniz pakete göre 1 yıl / 120.000km veya 2 yıl / 120.000km’dir.


Uzatılmış Garanti paketi hakkının geçerli olması için gerekli servis, bakım ve onarımlar zamanında üretici standartlarında yaptırılmış ve belgelenmiş olmalıdır. Yetkili Servis, garanti konusunu Uzatılmış Garanti paketi Merkezi ile doğrudan çözümler.


İlave bilgi almak için 0 850 252 30 30 iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.


(7 gün / hafta içi: 08:00-20:00 arasında, hafta sonu: 10.00-18.00)

ONARIM HİZMET PAKETİ

Bu paket yürürlükteki vergi, ithal ve gümrük mevzuatına uygun olarak Türkiye’ye bedelsiz araç ithalatı kategorisinde ithal edilmiş, 5 yaş ve 150.000 km'yi aşmamış Land Rover markalı araçlara sunulur*. Onarım Hizmet Paketi, bazı istisnalar** dışında tüm mekanik ve elektrik aksamın çalışabilirliğini kapsar***.


Onarım Hizmet Paketi’nin geçerlilik süresi, paketin satın alınma tarihi ne olursa olsun, aracın üretici sistemlerinde görüntülenen ilk perakende satış tarihinden itibaren en fazla 5 yıl/150.000km’dir (hangisi önce dolarsa). Onarım Hizmet Paketi’nin kapsamı ve fiyatı, Borusan Otomotiv ithalatı olan araçlara sağlanan “garanti sonrası onarım ek güvence paketlerinden” farklı olup, detaylı bilgiye iletişim merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.


Onarım Hizmet Paketi hakkının geçerli olması için ayrıca; gerekli servis, bakım ve onarımlar zamanında, üretici standartlarında yaptırılmış ve belgelenmiş olmalıdır.


İlave bilgi almak için 0 850 252 30 30 iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.


(7 gün / hafta içi: 08:00-20:00 arasında, hafta sonu: 10.00-18.00)

*Borusan Otomotiv ve/veya yetkili servislerimiz tarafından talep edildiğinde, bedelsiz ithalat işlemine dair gümrük idaresi yazısı aslı/noterli örneği gibi belgeler ibraz edilerek aracın bedelsiz ithal edilmiş olduğu kanıtlanmalıdır.
**İstisnalar ve şartlar konusunda detaylı bilgi için 0 850 252 30 30 iletişim merkezimizi arayabilirsiniz.
***Paket kapsamındaki parçanın, harici bir etken olmaksızın ani ve beklenmeyen şekilde işlevlerinin durması sonucunda parçanın değiştirilmesini veya onarılmasını gerektiren ve hasar sonucu oluşmamış arızalar, kapsamdadır.

GARANTİ

GARANTİ

Otomobilinizi satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır.
LAND ROVER YOL YARDIM

LAND ROVER YOL YARDIM

Land Rover Yol Yardım, Land Roversahiplerinin içinin rahat etmesini sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir programdır. Program, otomobilin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesinde acil durumda Yol Yardım sunar.