LAND ROVER PARÇA GARANTİSİ

TAM BİR GÜVEN SAĞLAMAK AMACIYLA ORİJİNAL LAND ROVER PARÇALARI TAM 2 YIL GARANTİYLE BİRLİKTE SUNULUR

Parça ve Aksesuar Garantisi

Orijinal Land Rover Parçaları, 2 yıl garanti ile sunulur. Bu garanti, değiştirilmesi gereken veya Land Rover'ınızın onarımında kullanılan tüm parçaların maliyetini kapsar. Tüm onarım işlemleri, Orijinal Land Rover Parçaları kullanılarak Land Rover Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilir.

Yeni bir araca takılan aksesuarlar

Orijinal Land Rover parçaları ve aksesuarları, yüksek güvenlik ve güvenilirlik standartlarımıza uygun şekilde tasarlanmıştır. Tüm servis ve bakım ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü sunar. Ek olarak Land Rover Yetkili Servisinden veya yetkili satıcıdan satın alınan her orijinal parça ve aksesuar bu garanti kapsamında yer alacaktır.

Tüm Land Rover Onaylı Aksesuarlar, 2 yıl garantiyle birlikte sunulur. Yeni bir Land Rover'ın devir işleminin ardında bir ay veya 1.600 kilometre/1.000 mil içinde (hangisi önceyse) takılan aksesuarlar araç garantisi kapsamındadır.

Genel koşullar

Parçalarımız ve aksesuarlarımız, Land Rover'ın güvenlik ve güvenilirlik standartlarıyla uyumludur; bu doğrultuda aracınız için yalnızca orijinal Land Rover parça ve aksesuarlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Diğer parça ve aksesuarlar, Land Rover tarafından test edilmemiş ve onaylanmamıştır, bu nedenle kalitelerini değerlendirebilmemiz mümkün değildir. Orijinal olmayan Land Rover parça ve aksesuarlarının neden olduğu hasarlar Garanti kapsamında yer almaz.

Boya Garantisi

Bu Garanti ile birlikte aracın boyasının malzeme veya üretici kaynaklı uygulama hatası nedeniyle onarım gerektirmesi durumunda çalışma ücretsiz olarak, Land Rover Yetkili Servisi tarafından gerçekleştirilir.

Bu kapsam, kilometreye bakılmaksızın yeni Land Rover'ınızı teslim aldığınız günden itibaren 2 yıl için geçerlidir.

Paslanma Koruma Garantisi

Land Rover'ınızın gövdesinde herhangi bir parçanın hatalı üretim ve malzeme nedeniyle içten veya dıştan paslanması durumunda, ilgili paneller ücretsiz olarak Land Rover Yetkili Servisi tarafından onarılır veya değiştirilir.

Bu kapsam, kilometreye veya aracın sahibinin değişmesine bakılmaksızın yeni Land Rover'ınızı teslim aldığınız günden itibaren 6 yıl için geçerlidir.