LAND ROVER YOL YARDIM

LAND ROVER YOL YARDIM

LAND ROVER YOL YARDIM

Yol Yardım desteğimiz sayesinde, her zaman koruma altında olursunuz. Bu hizmetten, perakende satış faturası kesilerek satın aldığınız aracınızın ilk 3 yılı boyunca faydalanabilirsiniz. Herhangi bir arıza veya kaza durumunda yılın 365 günü, 24 saat yanınızdayız.*


*Türkiye sınırları içinde arızalanan veya hasarlanan araç, Yol Yardım desteği kapsamında, en yakın Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Servisine ücretsiz olarak çekilir.

SERVİS

İçerisinde her türlü teknik donanımın ve eğitimli bir teknisyenin bulunduğu Yol Yardım aracı, 0850 755 0 557 numaralı Yol Yardım telefonuna ulaşan Land Rover kullanıcılarına, haftanın 7 günü, 24 saat hizmet götürüyor.

Araçları garanti kapsamında olan Land Rover sahiplerinden, Yol Yardım hizmeti karşılığında yol, işçilik ve parça ücreti alınmıyor. Garanti kapsamına girmeyen araçlardan ise, servise gidip gelme mesafesi 100 kilometreyi aşmadığı müddetçe yol ücreti talep edilmemektedir ve sadece normal servis ve parça ücreti tahsil edilmektedir.HİZMET KAPSAMI


 
Yol Yardım, aracınızın yola hiç ya da güvenli şekilde devam edememe durumlarında, yerinde ve 1 saati aşmayacak onarımların hizmetini verir. Bunun dışındaki onarımlarda aracınızı en yakın Yetkili Servise çekilmesi önerilecektir.

GARANTİ

GARANTİ

Otomobilinizi satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır.
UZATILMIŞ GARANTİ PAKETİ

UZATILMIŞ GARANTİ PAKETİ

Garanti Plus ile Land Rover'ınızın 3 yıl olan standart garantisini 120.000 km'ye kadar +1 yıl veya +2 yıl uzatmanın ayrıcalığını yaşayın.