FAZLASIYLA ÇOK YÖNLÜ

YENİ DISCOVERY

FAZLASIYLA ÇOK YÖNLÜ ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

CO2 EMİSYONU g/km Başlangıç değeri 248*

YAKIT EKONOMİSİ Ortalama litre/100km Başlangıç değeri 11,0*

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

TASARIM

TASARIM

Daha alçak ve geniş duruşuyla premium ve amaca uygun tasarım.
ÇOK YÖNLÜLÜK

ÇOK YÖNLÜLÜK

Yeni Discovery, çok yönlülüğü yepyeni bir boyuta taşıyor.
KAPASİTE

KAPASİTE

Yeni Discovery, ailenizle birlikte atılacağınız maceralar için ideal.
ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER

Pivi Pro, bugüne kadarki en gelişmiş haber/eğlence sistemimiz.

TASARIM

360° Görünümü Keşfedin
DISCOVERY EXTERIOR 1 21,5MY

MATRIX LED FARLAR

Görüşü artıran ayrıcalıklı bir biçime sahip yeni şekliyle signature farlar ve Matrix LED far teknolojisi.
YENİ DISCOVERY

YENİ DISCOVERY

Tartışılmaz ve amacına uygun tasarım. Göze çarpmayan ve incelikli düzenlemeler, çok amaçlı Yeni Discovery’yi çok daha üst bir seviyeye taşıyor.
YENİ DISCOVERY R‑DYNAMIC

YENİ DISCOVERY R‑DYNAMIC

Yeni Discovery R-Dynamic, benzersiz tamponlar, jantlar ve stop lambası tasarımıyla sportif karakter ve çok amaçlı kullanımın cazip bir kombinasyonunu sunuyor.

ÇOK YÖNLÜLÜK

7 KOLTUK

7 KOLTUK

258 litre


İsteğe bağlı alınabilen üçüncü sıra koltuklar ile, aracınızda yedi yetişkini kolayca taşıyabilirsiniz.
7

Islak hacim sektör standardıdır ve yük alanı sıvı ile doldurularak ölçülür. Kuru hacim, katı bloklarla (200 x 50 x 100mm) ölçülür ve araç içindeki kullanılabilir alan miktarını gösterir.

TAM BOYUTTA YEDİ KOLTUK

TAM BOYUTTA YEDİ KOLTUK

Dostlarınız veya çocuklarınızla birlikte yedi kişi bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız, yedi kişilik Yeni Discovery size her gün kullanabileceğiniz mükemmel bir çözüm sunar. Stadyum tipi koltuk düzeni ve her sırada ısıtmalı koltuklarla araçtaki herkes kusursuz konfor içerisinde yolu seyredebilir.
PRATİK KULLANIM

PRATİK KULLANIM

Kapılardan gizli bölmelere kadar Yeni Discovery’de her şey için yer vardır. Birden fazla USB-C şarj noktası ve bir düğmeyle ikinci ve üçüncü sıra koltukların konfigüre edilebilmesi, rakipsiz bir esneklik sunar.
GÜÇLENDİRİLMİŞ KONFOR

GÜÇLENDİRİLMİŞ KONFOR

Yeni Discovery hayatınızı kolaylaştırmak için çok çeşitli özellikler sunar. Elektrikli harekete duyarlı bagaj kapağı sayesinde elleriniz dolu olsa bile bagaj kapağını açıp kapatabilirsiniz. Etkinliklerde kullanmak üzere veya çocuklarınızın çamurlu botlarını değiştirirken elektrikli iç bagaj kapağına oturabilirsiniz.
GÜVENLİK

GÜVENLİK

Yeni Discovery beş yıldızlı Euro NCAP güvenlik puanına sahiptir. Beş adet ISOFIX bağlantı noktası kombinasyonu, aracı sürmeyi ve park etmeyi kolaylaştıran bir dizi sürücü asistanı özelliği ve sekiz adede kadar sürücü ve yolcu hava yastığı ailenizi güvende tutmaya yardımcı olur.

KAPASİTE

RÖMORK ÇEKME

RÖMORK ÇEKME

Land Rover’ın yaklaşık 3.500 kg’lık olağanüstü römork çekme kapasitesi sayesinde, yardımcı römork çekme donanımıyla birlikte at nakil vagonlarından römorklara kadar her şeyi güvenle çekebilirsiniz.

ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLER

PIVI PRO
 BİR BAKIŞTA BİLGİLER
MERIDIAN™ SURROUND SES SİSTEMİ
KABLOSUZ ŞARJ

KABLOSUZ ŞARJ

Telefon sinyali güçlendiricili kablosuz şarj özelliği, uyumlu akıllı telefonları kabloya ya da şarj yuvasına gerek kalmadan şarj edebilmenizi sağlar. Telefonunuz araçtayken gelişmiş sinyal alımı ve daha net telefon görüşmeleri için aracın antenini kullanır.
PM2,5 FİLTRESİ İLE KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ

PM2,5 FİLTRESİ İLE KABİN İÇİ HAVA ARINDIRMA SİSTEMİ

Nanoe™ iyonizasyonu sürücünün ve yolcunun kendisini daha iyi hissetmesini sağlar. PURIFY düğmesine basıldığında PM2,5 gibi özel olarak tasarlanmış bir filtre dışarıdaki hava içerisinde bulunan küçük partikülleri, toz ve polen gibi uçucu alerjik maddeleri yakalar.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

MODELİNİZİ SEÇİN

MODELİNİZİ SEÇİN

Tüm model yelpazesini, üst düzey tasarım, performansa yönelik yardımcı özellikler ve teknolojilerle birlikte eksiksiz olarak burada bulabilirsiniz.
DAHA FAZLA BİLGİ
TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

En ince ayrıntıları keşfedin. Motor performansı, boyutlar ve yakıt tüketimi hakkında daha fazlasını öğrenin.
DAHA FAZLA BİLGİ
LAND ROVER AKSESUARLARI

LAND ROVER AKSESUARLARI

Discovery'i şık, kullanışlı, sağlam ve çok yönlü aksesuarla uyarlayarak aracınızı kişiselleştirme olanağından yararlanın.
AKSESUARLARI GÖRÜNTÜLEYİN

*WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.


1 Aracınız Apple CarPlay için hazırdır. Apple CarPlay tarafından sunulan hizmetler, ülkenizde özelliklerin mevcut olup olmamasına bağlıdır; lütfen ayrıntılı bilgi için https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay adresine bakın


2 Bazı pazarlarda güneş ışını zayıflatma özellikli ön cam gereklidir. Ön cama yansıtılan navigasyon bilgileri yalnızca araçta Pivi Pro takılıysa görülebilir.


İsteğe bağlı özellikler ve bunların bulunabilirliği aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanı) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de bulunması gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızın konfigürasyonunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


Araç içinde kullanılan tüm özellikler sürücü tarafından yalnızca güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Aracın tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.


Pivi özellikleri, seçenekleri, üçüncü taraf hizmetleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Land Rover Yetkili Satıcınıza danışın. Yetkili satıcı tarafından tavsiye edilen ilk dönemin ardından yenilemeyi gerektirecek abonelikle birlikte belirli özellikler sunulur. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve sekanslar dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir.


Apple CarPlay, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır. Apple Inc son kullanıcı şartları geçerli olabilir.

Meridian, Meridian Audio Ltd'nin tescilli ticari markasıdır. Trifield ve three fields cihazı Trifield Productions Ltd.’nin tescilli markasıdır.
NanoeTM Panasonic Corporation’ın ticari markasıdır.