YENİ RANGE ROVER VELAR

TEKNİK ÖZELLİKLER
YENİ RANGE ROVER VELAR

KEŞFEDİN

RANGE ROVER VELAR MODELLERİ

RANGE ROVER VELAR MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.
GALERİ

GALERİ

Range Rover Velar medya galerisini görüntüleyin.

**WLTP değerlerini görüntüleyin
WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.

Yarı iletkenler ve parça tedariki ile ilgili olarak global ölçekte yaşanan sıkıntı, şu anda araç üretimiyle ilgili teknik verileri, opsiyonların kullanılabilirlik durumunu ve üretim sürelerini etkilemektedir. Üretime bağlı olarak anlık değişiklikler meydana gelebileceği için internet sitesinde gösterilen görsellerde özellikler, opsiyonlar, donanım paketleri ve renk temaları tam olarak yansıtılamayabilir. Mevcut kısıtlamalar ve araç teslim süreleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Borusan Otomotiv Yetkili Satıcınıza danışın.

‡ Yaylı süspansiyon bulunan motorlarda azami hız 210 km/saattir.
‡‡Elektrikli motorla birlikte.
△75 kg sürücü, tüm sıvılar ve %90 yakıt dahil.
▲Tüm sıvılar ve %90 yakıt dahil.
✧Kuru: VDA uyumlu katı bloklarla ölçülen hacim (200 mm x 50 mm x 100 mm). Hacim, tavan döşemesine kadar ölçülmüştür. Bagaj konfigürasyonu ve toplam yük alanı araç teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterir.
✦Islak: Yük alanının sıvıyla dolu olarak simüle edilmesiyle ölçülen hacim. Hacim, tavan döşemesine kadar ölçülmüştür. Bagaj konfigürasyonu ve toplam yük alanı araç teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) ve pazara göre değişiklik gösterir.
⬨Elektronik Havalı Süspansiyon kullanıldığında.

Ağırlıklar, standart teknik özelliklere sahip araçlar için geçerlidir. Opsiyonel özellikler ağırlığı artırır.