DISCOVERY

TEKNİK ÖZELLİKLER
DISCOVERY
DISCOVERY
D250 AWD AUTOMATIC MHEV
DISCOVERY S

DISCOVERY S

D250 AWD AUTOMATIC MHEV

PERFORMANS
Maksimum hız km/sa 194
Hızlanma (saniye) 0-100 km/sa 8,1
YAKIT TÜKETİMİ
MOTOR
AĞIRLIKLAR (kg)
ÇEKME
TAVAN TAŞIMA
DÖNÜŞ ÇAPI
YERDEN YÜKSEKLİK
BOYUTLAR
YAKLAŞMA AÇISI – OFF-ROAD GEOMETRİSİ
RAMPA AÇISI - OFF-ROAD GEOMETRİSİ
ÇIKIŞ AÇISI - OFF-ROAD GEOMETRİSİ
TAVAN BOŞLUĞU

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

OPSİYONEL DONANIMLAR VE AKSESUARLAR

OPSİYONEL DONANIMLAR VE AKSESUARLAR

Bir dizi seçenek ve aksesuar arasından seçim yapın.
DISCOVERY MODELLERİ

DISCOVERY MODELLERİ

Tüm modelleri görüntüleyin.

*WLTP değerlerini görüntüleyin.
WLTP, binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Araçları opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Araçların opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder. Gösterilen TEL (Düşük Test Enerjisi) ve TEH (Yüksek Test Enerjisi) rakamları WLTP test ölçümleri dahilindeki aralıktır. TEL en düşük/en ekonomik rakamları ifade eder (en düşük seviye donanımla birlikte). TEH en yüksek/en az ekonomik olan rakamları ifade eder (en üst seviye donanımla birlikte). WLTP mevzuatına göre TEL ve TEH arasında 5g CO2 farkı bulunması gerekir, yalnızca TEH belirtilir.

Yarı iletkenler ve parça tedariki ile ilgili olarak global ölçekte yaşanan sıkıntı, şu anda araç üretimiyle ilgili teknik verileri, opsiyonların kullanılabilirlik durumunu ve üretim sürelerini etkilemektedir. Üretime bağlı olarak anlık değişiklikler meydana gelebileceği için internet sitesinde gösterilen görsellerde özellikler, opsiyonlar, donanım paketleri ve renk temaları tam olarak yansıtılamayabilir. Mevcut kısıtlamalar ve araç teslim süreleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen Borusan Otomotiv Yetkili Satıcınıza danışın.

21 inç jantlar takılı olduğunda.

4 bölgeli klima kontrolü takılı olduğunda yük alanı genişliği 1,273’tür 4 bölgeli klima kontrolü ticari araçlarda mevcut değildir.

Tüm sıvılar ve %90 dolu depo dahil.

75 kg ağırlığa sahip sürücü, tüm sıvılar ve %90 dolu depo dahil.

20 inç, Stil 5011, 5 parçalı, Gloss Sparkle Silver jant takılı olduğunda maksimum bağlantı noktası 100 kg ile sınırlıdır.

20 inç, Stil 5011, 5 parçalı, Gloss Sparkle Silver jant takılı olduğunda maksimum römork çekme kapasitesi 2.500 kg ile sınırlıdır.

Yük alanının sıvıyla dolu olarak simüle edilmesiyle ölçülen hacim.

VDA uyumlu katı bloklarla ölçülen hacim (200 mm x 50 mm x 100 mm).

Ağırlıklar, standart teknik özelliklere sahip araçlar için geçerlidir. Opsiyonel özellikler ağırlığı artırır. Opsiyonel özellikler ve kullanılabilirlik durumu aracın teknik özelliklerine (model ve güç aktarım elemanları) göre değişiklik gösterebilir ya da montaj için başka özelliklerin de eklenmesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçebilir ya da aracınızı online olarak tasarlayabilirsiniz.