MONTY HALLS

Benzersiz Defender dalış merkezi, korkusuz deniz kaşifi, çevreci ve film yapımcısını destekliyor.

Uzak yerlerde, zorlu koşullarda yaşadığı ve çalıştığı BBC'nin Great Escape serileriyle tanınan Monty Halls, maceracılar ve bilim insanları için dalış keşif gezilerini yönetiyor ve çevreci, askeri yardım çalışmalarını destekliyor.

Monty Halls

Halls, 2013'te Land Rover'a beklenmedik bir teklifle geldi. Teklifi "tek durak noktası olacak, her yere gidebilecek ve her koşulla başa çıkabilecek bir dalış merkezi ve laboratuvardı". Özel Araç Operasyonları yalnızca dalış ve film ekipleri için ulaşımı sağlamakla kalmayan, aynı zamanda uzak, arazide yer alan konumlarda bir üs olarak hizmet verebilecek iki amaçlı bir Defender üretti.Land Rover'ın global elçisi olan Halls, önce bu iddialı teknik özelliklerin bir araya getirilebileceğine inanmadığını itiraf etti ancak ekip tüm gereksinimlerine uygun, benzersiz bir araç yaratmayı başardı. Kaybettiğimiz deniz çevrecisi Jacques Cousteau'nun amacını destekleyen çok amaçlı, güvenilir gemisi Calypso gibi Monty de benzersiz bir Defender'a sahip.

Monty, Kraliyet Deniz Kuvvetlerindeki kariyeri sırasında kazandığı Land Rover deneyimi sayesinde markanın büyük bir savunucusu. Monty, "Dinamik arazi kapasitesine sahip, hem ana kamp hem de mobil bir dalış merkezi olarak iki amaca hizmet verecek bir araca gerek duyuyordum," diyor.