HANNAH WHITE

Yeni nesle ilham kaynağı olmak isteyen seçkin bir denizci ve maceracı

31 yaşındaki Hannah; bir maceracı, denizci ve Britanya'nın doğasına aşık bir yayıncı. Hannah, ister bir dağın eteklerinde, ister açık denizde ya da kırsal bölgelerde koşuya çıkmış olsun, tüm dünyayı açık havada olmanın keyfini keşfetmeye, aktif ve katılımcı olmaya cesaretlendirmek için olağanüstü maceralarını başarılı bir yayıncılık kariyeriyle bir araya getirmeye kararlı.

Hannah White

Hannah, ilk olarak adını tekli açık deniz yelkencilik dünyasında duyurdu. Atlantik Okyanusu'nu tek başına üç kez geçerek hem suda hem de karada önüne çıkan zorluklara hiç yabancı olmadığını gösterdi. En son Solo Atlantik yarışında olağanüstü bir ikincilik kazanmasının ardından, yayıncılığa başladı. Hannah, büyük oranda erkek egemen bir dünyada başarılı oldu ve yaşadığı maceralarla birlikte, 2012 Londra Olimpiyatları veya BBC1'deki Countrylife gibi yayıncılık işleri sayesinde bu başarıyı daha da pekiştiriyor.

Hannah'nın yelken kariyerindeki önemli bir olay da dünyanın en zorlu tekli okyanus yarışlarından biri olan Original Single Handed Transatlantic Race'de (OSTAR) podyuma çıkmasıyla 2009'da gerçekleşti. Bu yarışın 2005'te gerçekleştirilen ayağında yarışan en genç kadın olarak 2009'daki performansı, yelkencilikteki becerisinin yanı sıra yayıncılık ve iletişimdeki yeteneğini de kanıtladı.


2009'da halk oylamasıyla medya ödülünü kazanan Hannah, macera ve yelkencilik alanında başarılı bir popüler ve uluslararası kariyer oluşturmaya yöneldi. Hannah, aynı zamanda Extreme Sailing SeriesTM ile Premiership Rugby dahil olmak üzere çeşitli uluslararası spor etkinliklerinde sunucu ve yorumcu olarak da çalışıyor.

Hannah'nın maceraları ilham vermeyi sürdürüyor; 2015 yılında da inanılmaz öykülerini dünyaya anlatarak yaptığı işin kalbinde, yelkencilik ve macera adına hem İngiltere’de hem de uluslararası arenada boy göstermeyi hedefliyor.