YENİ RANGE ROVER SV

RANGE ROVER LÜKSÜNÜN VE KİŞİSELLEŞTİRMENİN OLAĞANÜSTÜ BİR YORUMU
AVAILABLE TO ORDER FROM EARLY 2022.
Range Rover SV, gerçek anlamda farklılık arayanlar için daha fazla seçenek, üstün işçilik ve dokunduğunuzda hissedebileceğiniz iyileştirmeler sunuyor. Hem görsel hem de dokunsal bir lüks anlayışı. YENİ RANGE ROVER S

YENİ RANGE ROVER SV

Kaliteli. Lüks. Ayrıcalıklı. Şimdiye kadar tasarlanan en iyi Range Rover.

RANGE ROVER LÜKSÜ

Özel ön ızgarası ve tamponunun yanı sıra iki renkli Range Rover yazısıyla şık dış tasarıma hayran kalacaksınız. Semi-Aniline deri koltukların keyfini çıkarın. Lüks Gloss White Seramik kontrollere dokunun. Her yolculukta yanınızda olacak özel atmosferin keyfini çıkarın.

SV KİŞİSELLEŞTİRME

Kendi Range Rover SV’nizi tasarlamak kişisel bir deneyimdir. SV’ye özel malzemeler arasında kabartmalı mozaik desene sahip Gloss White seramik kaplama veya mozaik metal kakmalı kontrast Natural Dark Linear Wenge ahşap döşeme yer alır.

SORUNSUZ BAĞLANTI

Akıllı telefonunuza kolayca bağlanan ve sezgisel bir kullanım sunan Pivi Pro, sürücü için olduğu kadar yolcular için de önemli bir özellik olarak öne çıkar. SV’ye özel iki adet 13,1 inçlik Dokunmatik Ekran, arka yolculara ihtiyaç duyacakları tüm bilgi ve eğlence olanaklarını sunar.

SV SIGNATURE SUITE

Dört koltuklu SV Signature Suite seçeneği, uzun aks aralığına sahip modellerde pratik kullanımı ve yüksek konforu bir araya getirerek üst düzey yolcu deneyimi sunar.

MÜKEMMEL UYUM

Windsor deri veya deri içermeyen UltrafabricTM* malzemeyle kaplanmış tam boy arka konsolda üst ahşap döşeme ve entegre ambiyans aydınlatması bulunur. Arka Koltuk Dokunmatik Ekran Kumandası, ikinci sıradaki yolcuların konfor ve eğlence olanaklarını kontrol etmesine olanak tanır.

ÜSTÜN KONFOR

SV Signature Suite, Range Rover konforunu daha da önemli bir odak noktası haline getirir. Bardak tutucular ve aydınlatmalı konsol buzdolabı kapısı elektrikli olarak açılır ve Arka Koltuk Dokunmatik Ekran Kumandası aracılığıyla rahatlıkla çalıştırılabilir. SV tasarımlı Dartington kristal cam öğeler bu şık görünümü tamamlar.

ÇOK YÖNLÜ ALAN KULLANIMI

Şık biçimli kol desteğine ve ayrıcalıklı aydınlatma özelliğine sahip Elektrikli Olarak Açılan Kulüp Masası, Arka Koltuk Dokunmatik Ekran Kumandası aracılığıyla çalıştırılır. Alt kısımda ise orta konsola entegre edilmiş güvenli saklama alanları ile akıllı bir alan kullanımı göze çarpar.

SV INTREPID TEMASI

Dinamik. Sağlam karakterli.

VURGULAR VE DETAYLAR

Bu temanın iç tasarım detayları özel ahşap döşeme ve kaplamaların yanı sıra Satin Black seramik kontrolleri içerir. Anthracite metal kaplama ve Graphite Atlas dış vurgular, temayı daha da çarpıcı hale getirir.

DAHA FAZLA KİŞİSELLEŞTİRME SEÇENEĞİ

SV Intrepid temasının dinamik odağını siyah kontrast tavan, kırmızı fren kaliperleri ve Narvik Black Gloss eklere ve Dark Tinted Lake yüzeye sahip 23 inç, Stil 1077 Satin Black jantlarla daha fazla vurgulayabilirsiniz.

DERİ İÇERMEYEN MALZEME

SV Intrepid teması, sürdürülebilir UltrafabricsTM deri içermeyen tekstil malzemesi ile sunulur. Bu yumuşak, esnek ve güçlü malzeme, dörtgen biçimli benzersiz bir perfore tasarıma sahiptir.

SV SERENITY TEMASI

Ayrıcalıklı görünümü ön plana çıkaran incelikli vurgular ile tamamen lüks bir tarz.

VURGULAR VE DETAYLAR

SV Serenity temasının her milimetresi lüks odaklıdır. Corinthian Bronze parlak dış tasarım detayları ve iki tonlu özel iç tasarım renkleri aracın etkileyici kimliğini vurgular.

DAHA FAZLA KİŞİSELLEŞTİRME SEÇENEĞİ

SV Serenity dış tasarım teması, Corinthian Bronze kontrast tavanın yanı sıra Corinthian Bronze Satin eklere sahip opsiyonel 23 inç, Stil 1077 Gloss Dark Grey jantlarla daha da çarpıcı hale getirilebilir.​

MOZAİK MARKETRİ

Mozaik desenli marketri ve metal kakmalara sahip şık seçeneklerden oluşan yeni ahşap döşemeler ve kaplamalar, detaylara gösterilen titiz özeni ortaya koyar. Koltuklardaki mozaik işlemeler iç tasarımı tamamlar.

YENİ RANGE ROVER SV MOTORLARI

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Range Rover SV, genişletilmiş menzile sahip yeni plug-in hybrid güç aktarım elemanları ile sunulur.** 105 kW elektrikli motor ile 3,0 litrelik 6 silindirli Ingenium benzinli motor bir araya gelerek 510 BG sunar.

KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

ÖZEL ARAÇ (SV) OPERASYONLARI

ÖZEL ARAÇ (SV) OPERASYONLARI

Benzersiz Land Rover araçları.
YENİ RANGE ROVER

YENİ RANGE ROVER

Range Rover model yelpazesinin tamamını görüntüleyin.

*Renk seçimine bağlıdır.
*
*Ocak 2022’de piyasaya sunulacaktır.