RANGE ROVER’IN 50. YILI

RANGE ROVER’IN 50. YILI

LÜKS VE YETENEĞİN STANDARTLARINI BELİRLEYEN RANGE ROVER'IN 50. YILI KUTLU OLSUN.

50 YILDAN UZUN SÜREDE ÖZENLE İYİLEŞTİRİLDİ

İlk 4x4 hem yolda hem arazide iyi performans göstermek üzere tasarlandı. Range Rover bugün de bu altın standartları belirleyicisi olmaya devam ediyor. Monako’daki Place du Casino’da olduğu kadar Sahra Çölü’nde de kendini evinde hisseden üst düzey lüks SUV aracımızın öncü başarılarını kutluyoruz.

BİR İKONUN EVRİMİ

1970
1981
1994
2001
2002
2005
2012
2014
2018
2020

KEŞFETMEK İÇİN DOĞDU

Range Rover kıtaları fethetti.

DARIEN GAP GEÇİŞİ (1972)

DARIEN GAP GEÇİŞİ (1972)

1972 yılında Range Rover, Güney Amerika'da bulunan tehlikeli Darien Gap geçişini de içeren ve İngiliz Ordusu tarafından gerçekleştirilen 29.000 kilometrelik Trans-Amerika yolculuğunu tamamlayan ilk araç oldu.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Öncü SUV hakkında hiç bilmediğiniz dört şey.

FİLM YILDIZI
İTFAİYE ARACI
MÜZELİK PARÇA
ÜNLÜLERİN TERCİHİ

RANGE ROVER

Birinci sınıf Land Rover yolculuğunun en son evrimini deneyimleyin.

RANGE ROVER FIFTY

RANGE ROVER FIFTY

Range Rover Fifty, Satin Auric Atlas renkte detayları ve el yapımı “Fifty” yazısı ile modelin sınırlı sayıda üretildiğini gösteren “1 of 1970” ibaresini taşıyan Anı Plaketi gibi kişisel dokunuşlarla öne çıkıyor.
RANGE ROVER

RANGE ROVER

Rakipsiz mirasını yansıtan Range Rover tasarım, konfor ve işçiliği olağanüstü yeni zirvelere taşıyor ve iyileştirilmiş kapasitenin zirvesini oluşturuyor.
RANGE ROVER WESTMINSTER

RANGE ROVER WESTMINSTER

Sınırlı üretim Westminster ve Westminster Black modelleri önemli geliştirmeler içerirken, Range Rover’ın prestijli stili ve varlığı üzerinde yükseliyor.
RANGE ROVER SVAUTOBİOGRAPHY DYNAMIC BLACK

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

Bu büyüleyici yeni model metalik Santorini Black gövde rengiyle üst düzeyde sofistike bir duruşu yansıtmak üzere Range Rover’ın narin profiline katkıda bulunan özel siyah tasarım öğelerini içeriyor.