BENZERSİZ BİR YAYINLA LAND ROVER’IN 70 YILI

BENZERSİZ BİR YAYINLA LAND ROVER’IN 70 YILI

Land Rover 70. Yıldönümünü global bir yayınla kutlayarak dünyanın en sevilen 4x4’üne ve meraklılarına yer veriyor.


Araçların, üreticilerinin ve sürücülerinin yer aldığı online program dünya genelinde yetmiş yıldır gerçekleştirilen macera, insani yardım ile sınıflar ve kültürlerarası çalışmalara bir saygı niteliğinde.

Land Rover 70

Yayında Land Rover’ın İkinci Dünya Savaşı’nın sonunda bir hizmet aracı olarak hayatına başlamasına ve sonrasında 7 milyonun üzerinde satan, dünyanın en çok sevilen 4x4 haline nasıl geldiğine vurgu yapıldı.

Geçmişe ait harika modellerin yanı sıra efsanenin ardındaki ilham veren kişileri görmeye ve yalnızca üretim tesislerinden elde edebileceğiniz bilgilerle geleceğe göz atmaya hazır olun.

Land Rover bir otomobil lansmanıyla doğdu. Bugün SUV ailemiz Land Rover’ı yetmiş yıldır karakterize eden yenilikçiliğin, çok yönlülük ve lüksü kullanıcılarıyla buluşturarak bir 70 yıl daha başarıya imza atmamız için mükemmel bir temel oluşturdu. öncü ruhunun bir göstergesidir. Defender, Discovery ve Range Rover modellerinden oluşan ailemiz rakipsiz kapasite, çok yönlülük ve lüks sunarak bir 70 yıl daha başarıya imza atmamız için mükemmel bir temel oluşturdu. Land Rover her türlü zemine uygun bir araç olmaktan çok daha fazlası. Macera tutkusuyla ve hayatı daha iyi değerlendirme yaklaşımıyla insanları birbirine bağlar. Çalışanlarımızdan, müşterilerimize ve meraklılara kadar Land Rover’ı özel kılan bu ailedir.


PROF DR RALF SPETH, JAGUAR LAND ROVER CEO’SU
İlk prototip Land Rover olan HUE, orijinal iki kapılı Range Rover ve yedi kişilik Discovery’nin yanı sıra uzun yıllardır keşiflerde kendisini kanıtlamış model Coventry, Land Rover Classic Works’de sahneyi paylaştı. Land Rover tanınmış kişilerin, politikacıların ve kraliyet üyelerinin en sevdiği araç olarak konumunu kutlarken sektörü tanımlayan Range Rover Evoque ve Velar dahil olmak üzere güncel ürün yelpazesi de ekrana geldi.

Land Rover Classic Works

70 Yıl kutlamaları şimdiden başladı ve öykünün başlangıcına ait araçlardan biri de gösterinin yıldızı haline geldi. Land Rover, Ocak ayında yakın dünya tarihinin en önemli modellerinden birini restore etme çalışmalarını duyurmuştu.


Land Rover Classic’teki uzmanların elinde yeniden hayat bulan araç, bu yılın başında tanıtılan özel 405BG’lik Defender Works V8’in yanında sahnedeki yerini alacak. Defender’ın bu özel 70. Yıl modelinden yalnızca 150 adet üretilecek ve Land Rover Classic’in uzman mühendislerden oluşan ekip tarafından aynı çatı altında üretilecek.


mini Landrover