LAND ROVER, YENİ DEFENDER’IN DÜNYA PRÖMİYERİNDE MUSTO VE LEGO ORTAKLIĞINI DUYURDU

LEGO TECHNIC DEFENDERLEGO TECHNIC DEFENDER


Land Rover’la birlikte geliştirilen ve Frankfurt Otomobil Fuarı’nda Yeni Defender ile birlikte lansmanı yapılan 2.573 parçalı model, LEGO’nun sınırsız yaratıcılığını Yeni Defender’ın ünlü silueti ve rakipsiz kapasitesiyle bir araya getiriyor.


Hem araç tutkunlarına hem de LEGO hayranlarına ilginç ve tatmin edici bir deneyim sunmak üzere tasarlanan LEGO Technic aracı, gerçeğine uygun gövde panelleri ve jantlar, üç diferansiyelli dört çeker, tamamen bağımsız süspansiyon, çalışır durumda bir vinç ve LEGO Technic’in şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş vites kutusu dahil olmak üzere bir dizi gerçekçi öğeyi ve fonksiyonu barındırıyor.


LEGO Group Pazarlama Direktörü Niels Henrik Horsted şunları söylüyor: “Çocuklar LEGO parçalarıyla hayalini kurdukları her şeyi yapabilirler. LEGO Group tasarımcılarımız tarafından oluşturulan bu oldukça etkileyici yeni model beni çok heyecanlandırıyor. Land Rover ile birlikte parçaları, tasarımı ve yenilikçi mühendisliği, LEGO oynamanın getirdiği sınırsız yaratıcılığı ortaya koyan bir set harmanladık. LEGO Technic ile bu aracı gerçekten oluşturabilirsiniz.”


Yeni LEGO Technic Defender 1 Ekim 2019’dan itibaren Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı.


Yeni LEGO Technic Defender


Above and Beyond Koleksiyonu


Yeni Defender’ın dayanıklılığı ve kapasitesinden ilham alan Above and Beyond kadın ve erkek performans giyim ve teknik donanım koleksiyonu, Musto’nun 50 yıllık deneyimini sergiliyor.


Koleksiyondaki yenilikler arasında kurtarma ekiplerinin zorlu bir arazide sizi bulmalarına yardımcı olacak RECCO entegre yansıtıcı antene sahip Welded Thermo mont yer alıyor. Mont aynı zamanda cep telefonunuzun şarjının daha uzun süre dayanmasını sağlayan PrimaLoft aerojel astarlı ceplere de sahip.


YKK Quickburst fermuar teknolojisine sahip Rodinia Hybrid ceket saniyeler içinde bir yeleğe dönüştürülebilir. Ceket aynı zamanda sıcaklık, konfor ve esneklikten ödün vermeyen, kaz tüyü katmanlarına hafif bir alternatif oluşturan PrimaLoft Black Eco yalıtıma da sahip.


Above and Beyond Koleksiyonu


Yeni Defender otomotiv tasarımının sınırlarını zorluyor. Biz de bundan ilham alarak gelmiş geçmiş en ileri teknolojili, teknik ve yüksek kapasiteli performans koleksiyonunu yaratmak üzere Musto ile birlikte çalışmaya karar verdik. Böylece Defender’ın birinci sınıf yeteneklerini müşterilerimizin macera tutkusuyla bir araya getiren özel bir giyim ve donanım ürünleri yelpazesini piyasaya sunmayı hedefliyorduk.


Teknik performans giysileri tasarımı Musto olarak bizim temel uzmanlık alanımız. Land Rover ile gerçekleştirdiğimiz bu ortaklık, güçlü bir mirasa sahip bu iki yenilikçi İngiliz markasını bir araya getiriyor. Above and Beyond koleksiyonu son teknoloji ürünü malzemeleri, dayanıklılığı ve konforu sayesinde her türden macera tutkunu için içeride en iyi performansı, dışarıda ise en iyi korumayı sağlayacak ürünler sunuyor.


Koleksiyon ayrıca dayanıklı matara ve şişeler, zorlu koşullara dayanıklı bir dolmakalem, ANSI COBRA tokası ve 6000 kg gerilmeye dayanıklı ultra sağlamlıkta kayışıyla benzersiz bir aktivite kemerini de içeriyor.